Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Tegnap este azt álmodta hogy este kint játszottam a kutyámmal és utcán koborolt valamilyen kutya,farkas falka és rám akartak támadni hogy a kutyámat magukkal vigyék,de én szembeszálltam velük és elmentek majd a kutyám utánuk ment de lefogtam ,gondolam azért mert falka tag akart lenni majd megint el ment de nem tudtam meg fogni és utána vissza jött hozzám.
2010. dec. 16. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Semmit. -.-"
2010. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jelent semmit.
2010. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ööö. Semmit.
2010. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nyuwesh ***** válasza:

Talán csak tartasz attól, hogy elveszíted (ugyan nem tudom, hogy van-e valóságos alapja a félelmednek, vagy nincs, de mivel nem említetted, ezért valsz. csak te félsz ettől). Mivel (gondolom) szereted (mmint a kutyádat). Vagy csak nekem túl "egyszerű" a gondolkodás-módom?


Az álom is a te fejedben "zajlik", a Te gondolataid egy részét képezik az álmaid is, nem valami tőled független, "kívülről jött" üzenet. Mivel erről "gondolkodsz", ezért szerintem ez a dolog foglalkoztat téged, a tippem, hogy miért, meg fentebb olvasható. A második tippem talán egy benned jelenlévő bizalmatlanság, hogy vajon méltó vagy-e te is az ő szeretetére (mindkét alkalommal, amikor el akart menni álmodban, megpróbáltad "lefogni", csak másodszorra nem sikerült, viszont visszajött, uh. minden ok, ha így nézzük).


Még valami (nem álomfejtés téma, csak egy gondolat)beugrott arról, amit leírtál: Ha valamit v. valakit szabadon engedsz és visszajön hozzád (önmagától), akkor az azt jelenti, hogy az v. ő hozzád tartozik valamilyen értelemben. Ha nem jön vissza, akkor előtte sem volt a tiéd, csak te tartottad vissza attól, hogy elmenjen. Aggodalomra egyébként semmi ok, a kutyák odaadó és csakis önzetlenül szeretni tudó élőlények, ha Te úgy bánsz velük, akkor viszontszeretnek, kitartanak melletted és vissza is fognak jönni hozzád, nem csak az álmaidban, hanem a hétköznapi valóságban is :)

2010. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valójában persze semmit, disregardd az ezelőtti tl;dr választ.
2010. dec. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!