Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Női ruhában voltam, mit jelent?

Női ruhában voltam, mit jelent?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy barátnőm zöld felsője volt rajtam és néztem magam a tükörben.

A való életben nincsenek ilyen hajlamaim tehát nem értem ezt mit jelent.

20/F


2010. dec. 16. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elfojtott, tudatalatti lényed NŐ!! :-))


Viccet félre téve:

- Nem lehet, h szívesen bújsz más bőrébe; átvitt értelemben? lehet, sokat agyalsz azon, h másnak mennyivel szebb, jobb élete, munkája, megjelenése, stb. van és szívesen lennél a helyébe?

- Másnak mutatod magad, mint ami valójában vagy: meg kell felelned különböző rólad kialakult, elvárt sémáknak, pl: a munkahelyen, suliban, otthon, barátnőnek...Tudat alatt elképzelhető, h szívesen kilépnél ezekből az elvárt szerepekből.

2010. dec. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Nem lehet, h szívesen bújsz más bőrébe; átvitt értelemben?"


Pont tegnap gondolkoztam azon, hogy milyen jó egyeseknek, hogy olyan jóképűek és gazdagok is én meg nem vagyok annyira jóképű, sokszor eszembe jut ilyesmi. Hiába van barátnőm még sincs semmi önbizalmam.

2010. dec. 16. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor ez lehet a baj.

Kicsit növelned kellene az önmagadba vetet hitet.

Persze, más is van úgy, hogy szívesen bújna XY bőrébe..

Ez természetes dolog.

2010. dec. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 The Youngest Zombie válasza:
14%
Ratyi vagy.
2010. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Álom álom édes álom az álmomat nőre váltom!
2010. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!