Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valami fel szeretné hívni...

Valami fel szeretné hívni magára a figyelmet?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy egy esős, borús, épülettel tele levő helyszínen (egy játék egyik pályája volt kiegészítve :D) egy kisfiú biciklivel száguldozik mindenfele, fel-le a lépcsőken, kis keskeny utcákban stb..

Előszőr féltem tőle, aztán rájöttem, hogy nem bánt. Sőt kiugrottam elébe..átment rajtam..nem éreztem semmit..ezért gondolok szellemre.


Am volt olyan álmom is 1-2 éve, hogy álmomban valamitől megsebesült a kezem, amikor felébredtem, akkor is nagyon fájt..esetleg a kezemen aludtam és azért fájt? Aztán az agyam ezt probálta máshogy elképzelni?


2010. dec. 11. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
álmaidban lehetnek szellemek mert az olyan mint a Windows üresjárata amit ha a feladatkezelőben bezársz akkor felébredsz
2010. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gondolom az első válaszoló aktívan wow-ozik :D
2010. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
NEM WOWOZTAM MÁÁÁÁÁÁÁR vagy 3 hónapja
2010. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:D
2010. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Vagyis nem..:D Ha ma éjjel is tevékenykedik a kis BMXével, remélem békés szándékkal teszi azt. Egybként semmi biciklis ismerősöm nincs aki balesetben vagy máshogy meghalt volna..
2010. dec. 11. 23:03
 6/9 anonim ***** válasza:
semmit. Ne haragudj de nem tudom miért kell értelmet tulajdonítani az álomnak, ne igyál estére tejet, kolbászt és akkor nem fox álmodni
2010. dec. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hallottad az utolsót,ne igyál kolbászt és tejet,akkor majd nem fox ilyeneket álmodni.

Gratulálok ehhez a magas szintű intelligenciádhoz kedves utolsó. (:

Kérdező:Alapjába véve (szerintem) semmi jelentése nincs az álmodnak,csak az agyad ily mód dolgozta fel azt amit aznap átéltél,láttál.Nem érdemes semmiféle jelentést tulajdonítani neki.

És igen,valószínű elfeküdted a kezed vagy beütötted és az agyad álmodban megjelenítette ezt a fájdalmas érzést egy történet,történés gyanánt.

Nyugi,nem kell semmi rosszra gondolni. (: Csak az agyad műveli ezeket veled.

2010. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi meg öcsémmel egy időben sokat Quake4-eztünk, és egyszer azt álmodtam, hogy benne vagyunk a játékban és ő meglőtt engem az oldalamon, és mikor felkeltem még órákig fájt az oldalam.

Egyszer meg volt egy olyan is, hogy azt álmodtam, hogy egy kalózhajón vagyok, és valaki hátulról megdobja a tarkómat egy pakli francia kártyával. Amikor meg felkeltem, akkor arra eszméltem, hogy hason alszok és a macska meg a hátamon ül és a nyakamat masszírozza (dagasztotta). :D Szóval ilyenek vannak, semmi jelentősége nincs.

2010. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. dec. 12. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!