Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Néha felbukkanak ezek az álmok eddig 4 volt, hogy zombi invázió közepén vagyok barátaimmal és próbáljuk túlélni a támadást, eközben menekülünk helyszínről helyszínre, a barátaim közül egyre többen meghalnak és néha én ölöm meg őket ha átváltoztak, az álmok többnyire összefügőek max pár hét kihagyással folytatódnak(mármint az álomban lévő időtartam szerint)
2010. dec. 4. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat játszol a gépen :)
2010. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

túl sokat Left 4 Deadeztél

menj ki a levegőre

2010. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
PC-zés krónikus tünete.
2010. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel menekülsz álmodban,valami olyan dolog ért korábban, amit nem tudtál feldolgozni.

Amikor pedig támadsz,védekezel a feldolgozatlan dolog ellen.

2010. dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Túl sok játék, film és egyéb dolog.

Amikor én megnéztem egy zombis sorozatot egy nap alatt akkor éjszaka egész végig ilyen ökörségekről álmodtam.

De persze az poénos volt és nem komoly álom.

Meg amikor elalvás előtt a kis történetemen gondolkodtam, hogy a kis könyvbe mit is kéne beletenni, akkor is arról álmodtam.

Annyi az egész, hogy ne járjon ilyenen az agyad, elalvásnál pedig hallgass zenét, és nem fog az eszed zombikon járni. :D

2010. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!