Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez vajon mit jelent?

Ez vajon mit jelent?

Figyelt kérdés

Rendszeresen álmodom azt hogy számítógépezek majd lecsukom a gépet de még mindig szól a zene elindulok fel a lépcsőn nem tudok futni csak lépegetni és akkor valami leránt,és látok egy alakot majd felébredem.

3-szor álmodtam ezt kissebb nagyobb eltéréssel és az volt a durva hogy valahogy emlékeztem mi fog történni és másik útvonalon mentem.Ez kicsit parás.


19/F


2010. dec. 4. 14:16
 1/9 Nostro the overlord ***** válasza:
Azt, hogy xp-d van fent és Winampot használsz. Az olyan, hogy kilépsz a lejátszóból azt szól tovább vagy fél percig :D
2010. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D ez jó volt! de nem úgy van hanem lecsukom a gépet és tovább szól egy ismeretlen zene nem énekelnek benne csak egy dallam.
2010. dec. 4. 14:24
 3/9 Nostro the overlord ***** válasza:
Nem csörgött valakinek a telefonja? Nekem volt már olyan, hogy nagyba kapcsolgattam a tv-t aztán bemondtam az unalmast. Éjjel azt álmodtam, hogy az oroszlánok két nap alatt közel 80X párosodnak... mondom mivan? Azt felkeltem azt pont az ment a tv-be :) Szóval összeálmodtam a valóságot a nem valósággal.
2010. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem biztosan nem mert éjszaka kiszoktam kapcsolni a telefont+tv-t de köszi a válaszod! Nem tudom mi lehet az oka lehet hogy túlságosan stresszes vagyok.
2010. dec. 4. 14:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Befejezetlen ügyed van.

Tehát a gépezést abba akarod hagyni az álmodban,meg is teszed,de gép tovább szól.

El indulsz egy úton,pl fel a lépcsőn,de jön valami és visszaránt!

Tehát van valami amit nem tettél meg,de meg kell hogy tegyed!

2010. dec. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! azt hiszem tudom mi az de nagyon nehéz lesz megvalósítani.
2010. dec. 4. 14:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Van valami az életedben,amit nem tudsz lezárni.Nem tudsz véghez vinni valamit,mert van,ami mindíg visszaránt.

azért tudod álmodban,mi fog történni,mivel ez egy visszatérő álom és nyilván megjegyezted,az emlékek pedig elő jönnek álmodban is.Érdekes megoldás lenne,ha megpróbálnád tudatossá alakítani ezt az álmot.Határozd el,hogy mikor felállsz a géptől és elindulsz,direkt várni fogod ezt az alakot és mikor visszaránt,megkérdezed,ki ő és mit akar?Ha ez sikerülne,abból sok mindent megtudhatnál és valószínű,hogy az álom nem ismétlődne meg többször.

2010. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem is, vagy nagyon meg kell tenned egy utat, vagy pedig végképp elfelejtened. ezt csak te tudod. de ha többször álmodsz ezzel akkor fontos figyelmeztetés! mielőbb tegyél valamit, mert legközelebb komolyabb figyelmeztetést is kaphatsz!
2010. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok volt! elfelejtettem egy nagyon fontos dolgok az álom visszatért de nem ebben a formában:S. És rájöttem mit felejtettem el.
2011. febr. 19. 09:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!