Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelent? (1 éjjel 2x...

Ez mit jelent? (1 éjjel 2x álmodtam Vele. ) 17/L

Figyelt kérdés
Felkeltem,visszaaludtam,és megint vele álmodtam.2. álmomban tök kedves volt velem,stb.Bunkó,zárkózott srácról van szó,aki egyszer nagyon kedves volt velem(mint még senkivel tudtommal.)Aztán újra bunkó lett pár napra rá.Folyton bámul,furcsán viselkedik.Nekem nagyon tetszik.Szerintetek? 17/L
2010. dec. 4. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Azt jelenti, hogy meg akarod b*szatni magad vele.

Mi nem egyértelmű ezen?

2010. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz b*zdmeg...
2010. dec. 4. 12:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű választ vártál mégis?
2010. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miért álmodtam vele 2x egymás után,és hogy lehetséges-e hogy én is tetszek neki?

Nem azt vártam,hogy ismeretlenül ilyen választ írjál..

2010. dec. 4. 13:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy miért álmodtál vele azt már leírtam.

Mert rá vagy indulva, ennyi...

Hogy tetszhetsz-e neki, nyilván...

De az is lehet, hogy nem.

Ebből igazából semmi nem derült ki.

Igazából nem is értem, miért ide raktad a kérdésedet...

2010. dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tuti cundere.

Menny oda hozzá oszt dugasd meg magad. Vagy amit akarsz. Legközelebb a Szerelem/Szex témakörbe tedd fel a kérdésed.

Amúgy az álomhoz visszatérve: A tudatalattid így mondja meg neked, hogy egy kis béna tinédzser vagy, aki mindenkibe beleszeret, aki szépen néz rá, és azt várja, hogy ő lesz az igazi, ezért belemagyarázza a dolgot mindenbe.

2010. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

OFF: Tsundere, és azok amúgy sem így viselkednek.

ON: nem tudom... talán sokat gondolkozhattál róla meg a viselkedéséről, és azért jött elő még álmodban is :3 Egyébként sajnálom, hogy csak ilyen haszontalan válaszokat adnak neked... nem érdemled meg.

2010. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm,és igen,nem hiszem hogy ilyen lekezelő válaszokat érdemlek,de ez is azt mutatja hogy milyenek az emberek.Köszi,tanulságos volt.:)
2010. dec. 5. 08:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért írtam cunderének, bár tudom, hogy hogyan kell helyesen - a Hepburn-féle átírással - leírni, hogy mindenki értse, hogy miről van szó. Amúgy ha kettesben van a kiszemelttel, akkor megesik, hogy a tsundere kimutata a valódi érzéseit, bár konkrétan bevallani nem meri, de kedveskedik stb.

Aztán ha valaki más is odamegy, rögtön átmennek kötözködőbe.

Szóval nem olyan égbekiáltó baromság amit írtam :D

2010. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos, én a jövőből jöttem pontosabban. 2013-ból azért álmodtad, ezt mert közösülni,szeretkezni akarsz vele. azért vagy nedves,felízgatott. Üdvözletem, vadonatúj Jigsaw. xDDD
2013. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!