Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért álmodom sokszor azt,...

Mért álmodom sokszor azt, hogy elkések a suliból?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert félsz tőle h elkésel a suliból
2010. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Alaptalan a félelmed, én majdnem mindennap elkések és még nincs egy igazolatlan órám se.
2010. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló jól mondja.Mivel az agy álmodás közben dolgozza fel az aznap történteket,állandó gondolatokat,ezért valószínű,hogy sokat aggódhattál azon,hogy mi lenne ha elkésnél az iskolából amit a tudatod megjelenített az álmodban.Nem kell rögtön arra gondolni,hogy Isten jelezni akart neked. :) (Ez csak egy példa volt)
2010. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2010. dec. 2. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az agyad megmondja mit kellene tenned, még akkor is, ha neveltetésed, öntudatod, önérzeted tiltakozik is. Késs el, próbáld ki!
2010. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én -mondhatni- minta tanuló vagyok, mégis nagyon sokszor pont csöngetésre érek be, hetente 2× legalább. :$ :D Gyakran álmodom azt, hogy elakarok menni iskolába, de nem tudok felöltözni, eltévedek, besötétedik, a lámpa nem vált át zöldre, megtámadnak közbe, sőt, múltkor azt álmodtam, hogy visszafúj a szél. :D

Nos nem tudom miért van, de nem vagy vele egyedül. :) De hogyha eleget tanulok, és minden rendben van, akkor nem szoktam idegeskedni miatta.

2010. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én nem vagyok mintatanuló, de tudom, hogy egybeírják. :) És EL AKAROK MENNI... nyelvtanból még gyakorolj picit. :)
2010. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért álmodod ezt, mert nem hogy nem feleltél meg az "Élet iskolájában", de még csak el sem kezdted.


Ráadásul egyre fogy az időd, ki tudja mennyi van az "Érettségiig"? Ideje belefognod abba, amiért itt vagy.


Figyelj oda rá, ha akár egyetlen "Tantárgyból" is megbuksz, akkor elbuktad az egész "Érettségit"! Ne kövesd el azt a hibát mint olyan sokan, hogy egy-két "Tantárgyra" koncentrálnak, el vannak ájulva a saját teljesítményüktől, és közben megfeledkeznek egy másikról, amiből sorra gyűjtik be az "egyeseket".


Remélem, segítettem.

2010. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

13:28

:D Köszönöm az észrevételt, megjegyeztem! jó pap holtig tanul xD

2010. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!