Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Első:


Többször is volt hasonló, de most másképp...

Épp az iskolában voltam, amikor jött a hír, hogy egy sárkány közelít. Mindenki gyorsan elbújt, mert ez egy olyan sárkány ami bejön az iskolába, és mindent végignéz, hogy ki hova bújt el.

Én és 2 jó barátom varázslók voltunk, úgy, mint a Harry Potterben. Volt nálunk varázspálca meg minden. Aztán meg amikor az aulába ért a sárkány, előbújtunk, és elkezdtünk vele harcolni..


Második: Szintén az iskolában voltam, de most az osztályban.

Varázserőm volt, a tárgyakat tudtam mozgatni a gondolataimmal...


Mit jelenthetnek ezek az álmok?


2010. nov. 28. 14:00
 1/3 anonim válasza:
Túl sok harry pottert nézel de amúgy tényleg
2010. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

utálom a harry pottert, sosem nézem meg, akárhányszor is adják a tv-ben, még nem is olvastam...

nem jött össze

2010. nov. 28. 18:50
 3/3 anonim válasza:
Valószínűleg tele vagy ambíciókkal, vágyakkal, amiket az agyad megpróbál az álmaidban megoldani, talán mert a valóságban nem tudja. Bár nem ismerlek, lehet szó arról is, hogy nem találod a helyed, azt a dolgot, ami kitöltené az életed, sok elfojtott gondolat van benned, amiket nem tudsz érvényesíteni. Másrészről az is előfordulhat, hogy (ahogy nagyon sokan leírják) a napodban, amikor ezeket álmodtad, olyan események történtek, amiket az elméd szimplán feldolgoz, csak kiegészíti a te saját fantáziáddal. Ha az álom jó érzést kelt, így oldja a feszültségedet. Ha rosszat, akkor rugaszkodj el tőle, és ne rágogasd tovább!
2010. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!