Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?...

Mit jelent ez az álmom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pont tegnap volt fél éve, hogy papám meghalt. És vele álmodtam...azt álmdtam, hogy ott alszok mamáméknál és ő ott állt a szobában. És amikor felkeltem akkor megláttam és hirtelen megijjedtem. De nem is láttam,hogy az a papám, de tudtam hogy ő az. És nem is emberi alakja volt hanem ilyen fehér fény...és csak lábtól olyan hasig láttam. és mért pont akkor álmodtam vele amikor fél éve hogy meghalt? mit jelent az álmom? valamit mondani akar vagy mi?
2010. nov. 27. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan hogy vagyis hát anyukámnak volt oylan hogy vérrel álmodott meg iyleenk hoyg meghatak folyamatosan az állatok és aznap kapott a papám trombóüzist a lábába!!!! szóval szertintem üzen!!!
2010. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Gondoltál rá mostanában? Gondoltál-e már arra, hogy már fél éve halt meg? Szeretted őt? Nagy szerepe volt az életedben? Ha valamelyikre a válaszod igen, akkor valószínűleg az agyad így dolgozza fel a történteket. Ez teljesen normális, egészséges dolog. Én is álmodtam a nagyival, vagy édesanyámmal bizonyos évfordulókon...
2010. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!