Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Régebben csak egyszer-egyszer álmodtam, mostanában kb egy hete pedig minden este, végig. Ha felkelek, és visszaalszok, akkor is, és furcsábbnál furcsább dolgokat. Egyszer teljesen jelentéktelent, mondjuk egy fiúval, aztán ilyen idiótaságot hogy bementem a boltba, azthiszem egy kiflit akartam csak venni, és használt zacskók voltak kirakva, hát beleraktam a kiflit, megyek fizetni, és a pénztáros kifizette velem a nápolyi morzsáit ami a zacskó alján volt.. utána megyek haza, és egy kutya ül a lépcsőház ajtaja előtt, megijedtem, nem mertem odamenni, elidnult felém de nem bántott, nagyon sovány volt, sánta, mint amit bántottak, majd előkerült mégegy, és mikor a biciklimet akartam a tárolóba rakni, láttam hogy jön egy kocsi, megáll, és kidob egy fekete zsákot még egy ilyen kutyával, nagyon féltem, hogy észrevesznek, de nem is foglalkoztak velem, aztán a rendőrséget akartam hívni, de felkeltem. Nem tudok aludni normálisan így, hiszen a kutyás után már vissza sem akartam aludni, annyira sokkolt. De a többi álom is lefáraszt, és úgy kelek fel, mint aki egy hete nem is aludt.
2010. nov. 25. 08:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Elköltöztünk, de mivel amúgy is rengeteget járt át a szomszédba, ők befogadták. De ez már öt éve..:S
2010. dec. 17. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!