Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Régebben csak egyszer-egyszer álmodtam, mostanában kb egy hete pedig minden este, végig. Ha felkelek, és visszaalszok, akkor is, és furcsábbnál furcsább dolgokat. Egyszer teljesen jelentéktelent, mondjuk egy fiúval, aztán ilyen idiótaságot hogy bementem a boltba, azthiszem egy kiflit akartam csak venni, és használt zacskók voltak kirakva, hát beleraktam a kiflit, megyek fizetni, és a pénztáros kifizette velem a nápolyi morzsáit ami a zacskó alján volt.. utána megyek haza, és egy kutya ül a lépcsőház ajtaja előtt, megijedtem, nem mertem odamenni, elidnult felém de nem bántott, nagyon sovány volt, sánta, mint amit bántottak, majd előkerült mégegy, és mikor a biciklimet akartam a tárolóba rakni, láttam hogy jön egy kocsi, megáll, és kidob egy fekete zsákot még egy ilyen kutyával, nagyon féltem, hogy észrevesznek, de nem is foglalkoztak velem, aztán a rendőrséget akartam hívni, de felkeltem. Nem tudok aludni normálisan így, hiszen a kutyás után már vissza sem akartam aludni, annyira sokkolt. De a többi álom is lefáraszt, és úgy kelek fel, mint aki egy hete nem is aludt.
2010. nov. 25. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mesélj még álmokat!


És amúgy ebből az álomból még nem tudunk meg semmit!

volt ilyen kutya az áom előtt vagy halt meg kutyád ?

majd még írok!

2010. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs kutyám, régóta nem is volt. Igazából nem az a lényeg, hogy mit jelenthet, hanem hogy miért. Tudom, a napi történteket dolgozzuk fel így, de nem történnek velem ilyen dolgok, és mégis nagyon felzaklatnak..
2010. nov. 25. 17:44
 3/11 anonim ***** válasza:
oké akkor télleg nem tudom
2010. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Te szegény!

Beszéld ki vlakinek a bajaid! :(

2010. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
vagy aludj anyukáddal :) ;)
2010. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha már régóta vágysz egy kutyára akkor azért álmodsz ilyeneket. De ha nem szeretnél, mert félsz tőlük akkor meg azért. Döntsd el h melyik: szeretnél-e vagy nem.
2010. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ne kelj fel barátkozz meg a kutyákkal és mivel te irányítod az álmod álítsd meg az embert aki a kocsit vezeti és beszélj vele hátha ismered és beszélj vele
2010. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ne aggódj, majd elmúlik ez a periódus. az utóbbi időben nekem is hasonló álmaim vannak. sztem sok a rendezetlen ügyed...
2010. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Volt kutyám, szeretem őket, nem félek tőlük, de mivel emeletben lakunk, most csak cica van, de pont elég, hiszen ahova lovagolni járok van minden állat, sőt családban is, szóval nem ezért. Nem akarok hozzájuk nyúlni még álmomban sem, meg a pasihoz sem, undorítónak találom az állatkínzást, mellesleg esténként nembiztos hogy kutyakidobáló emberkékkel szeretnék csevegni:S
2010. dec. 2. 19:11
 10/11 anonim válasza:

vOLT KUTYÁD,ODA KELLETT ADNI VALAKINEK ÉS EZÉRT HIÁNYZIK?

hA IGEN AKKOR LEHET HOGY EZÉRT ÁLMODOD EZT SZERINTEM:))

2010. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!