Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez vajon mit jelenthet? (lent)

Ez vajon mit jelenthet? (lent)

Figyelt kérdés

Kb. 1-2 hónapja olyat álmodtam, hogy az egyik osztálytársammal csókolózunk.

Tegnap voltunk kirándulni, és éjjel azt álmodtam, hogy én meg akarom puszilni a száján, de ő távolabb lép, és azt mondja,hogy inkább ne, de végül adtam neki egy arcra puszit, ami közel volt a szájához. Ez álmomban a kirándulás helyszínén történt. És ennyi más nem történt, csak egy kicsit kibuktam még álmomban, azért mert nagy nehezen össze szedtem a bátorságomat, és mégis elutasított.

Mit jelenthet ez?

/L


2010. nov. 20. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán vonzódsz hozzá, csak nem tudsz róla. Vagy...van olyan is ám, hogy az álom ébreszti fel benned a szerelmet egy személy iránt. Egy ilyen álom után észreveszed azt az illetőt ha eddig nem. :-)Az is előfordul, hogy jelentéktelen az egész.
2010. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Arra már rájöttem, hogy vonzódom hozzá.

De miért van az, hogy a múltkori álmomban nem utasított vissza, most meg igen? Ez mit jelent?

2010. nov. 20. 09:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Abszolút semmit nem jelent.

És tök aranyos történet meg minden.

De abszolút semmit nem jelent.

2010. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg aranyos. Lemaradt, hogy hány éves vagy. Bepótolnád esetleg? :)

Amúgy szerintem azt jelenti, hogy félsz, hogy visszautasít, ugyanakkor benne lennél egy komoly kapcsolatban vele. :)

2010. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok ismét! Az álom tapasztalataim alapján, a fordítottját jelenti a valóságnak. Én is mindig azt tapasztaltam, hogy ha a partnerrel jó a kapcsolat akkor álmomban szomorú, távolodó, véges stb. De amikor összeveszünk, vagy sokáig nem találkozunk akkor álmomban minden szép és jó, szinte mellettem érzem a leheletét, ölelését is.
2010. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

keress rá: én nagyon imádom ezt a veboldalt:).. nézd csak meg.


[link]

2010. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
14:43-as, tényleg félek, hogy visszautasít.
2010. nov. 20. 16:47
 8/10 A kérdező kommentje:
És valóban benne lennék egy komoly kapcsolatba vele.
2010. nov. 20. 16:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy mit jelenthet az álmod, annyi megoldása lehet...

De ha te szeretnél tőle bármit is, akkor mond el neki, hogy mit érzel iránta. Nem egyből, szép apró lépésekben. Kezdj el közeledni felé, de ne támadd le.

Ha nem sikerül, gondolj arra, hogy szembe mertél nézni a félelmeddel és megérte, mert legközelebb is le fogod győzni azt. Ha meg összejön a dolog, akkor meg mosolyogj sokat :)

2010. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Konkrétabban mit jelentenek azok az apróbb lépések?

Kérlek segíts!

2010. nov. 22. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!