Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a rohanás a...

Mit jelent ez a rohanás a vonathoz? (csak komolyakat léci)

Figyelt kérdés
Nem régen volt egy fura álmom, hogy nagymamámmal valmijen állomásra utaztunk busszal és mikor leszáltunk a buszon maradt a csomagom. Mikor észrevettem hogy nincs nálam a csomag már késésben voltunk mert nemsoká indult a vonatunk de én meg akartam találni a csomagom. Közben a busz elment a hejéről és elirányítottak az állomás másik felébe, hogy ott majd a talán C vagy Cs betővel kezdődő városba (már nem emlékszem rá) induló vonaton megtalálom a holmimat. és miközben mentem volna az állomás hirtelen valami modern rakéta fejlesztő gyárhoz kezdett el hasonlítani ami végül is állomás volt csak emeletes és mikor lenéztem fentről lentre fura mód valamilyen fákat körbepisilő fiúkat láttam akik felköszöntek tovvább végezve dolgukat. aztán nekem is kellet és bementem egy iszanyatosan szűk wc-be és ott hirtelen el felejtettem mit is keresek és akkor jutott eszembe h a csomagot. majd megtaláltama vonatot még felszáltam rá a csomagért de le nem tudtam mert elindult és a vezető azt mondta majd csak kb 200km-el arréb tudok leszálnni. azért akrom tudni mit jelent ez a hosszú álom mert naon ritkán emléxem rájuk és ez amúgy is nagyon furcsa volt ami egész nap felötlött bennem.
2010. nov. 18. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt nincs mese:Máv-alkalmazottnak kell menned
2010. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na mégegy babonás. Miért kell, hogy az álom jelentsen valamit? Tudod te egyáltalán, hogy miért álmodunk? Ird be a Google-ba! Semmi köze sincs a jósláshoz, nem értem ki az a hülye, aki kitalálta. Azokat csak álmodjuk. Nem jelentenek semmit, nem jósolnak, nem mondják meg, hogy mi lesz később!Miért ilyen babonás mindenki! Méghogy az álom jelentsen valamit.
2010. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az álmokat az agy azokból a dolgokból generál amiket látsz, hallasz érzel...

ő mindössze az egészet összekeveri, betömöríti egy pár órás műsorba aminek csak a 10% ára emlékszünk, és ezt látod

az álmoknak nincs jelentésük...

csak 1 nagy összedobott érzékelt jelhalmaz összessége

ennyi...


amúgy helyéről -> ly

2010. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ajj már másodszor látom ebben a témakörben a második válaszoló válaszát. Mégis mi lenne ezen az oldalon hamidnenki aguglit meg a wikipédiát használná erre a célra? semmi, a nagybüdös semmi!


Amúgy az álmok tényleg nem mindig jelentenek valami rosszat, sőt inkább általában egy élmény feldolgozása... de van, hogy egyáltalán semmi közük sincs hozzám... az álmok megmagyarázhatatlanok. De szerintem nem megmagyaráni meg kombinálni kell belőlük, élvezni kell őket :)

2010. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én igen is hiszek az álmokban egyszerűbb álmokat álmoskönyvel is meg tok fejteni de ez picit hosszú ahoz. Amúgy meg érdekes móson az is ír ide akik nem hisznek benne:S azok válaszát kérném akik értenek az álmofejtéshez és nem azokát akik állítják h semmi jelentőségük...
2010. nov. 18. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez elég beteg!! :D Jó volna tudni mit jelentenek az utazós álmok, én gyakran álmodok vasúti sinekről ,vonatokról,álomásokról szintén emeletes formában!!
2010. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én meg egyszer tényleg a buszon hagytam az új adidas baseball sapkámat (úgy 8 évesen), és nagyon szomorú voltam. szerintem van összefüggés az álmoddal
2010. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:S:S
2010. nov. 20. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!