Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sok az esélye, hogy teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok az esélye, hogy teherbe estem mikor meg volt és úgy csináltuk gumi nélkül? 15/L könyörgöm komolyakat

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 20:10
1 2
 1/19 anonim válasza:
65%

Menstruáció idején nem, mivel ez után kezdődik a peteérés.

Am szerintem undorító menstruáció alatt szexelni.

2011. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 jin ***** válasza:
44%

ha beléd élvezett akkor elég sok!

vegyél esemény utánit de csak ha 72óórán belül volt egyébként orvos!

14/f

azért ez elég felelőtlen dolog volt!:)

2011. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 napietus ***** válasza:
100%
elsőnek részben igaza van. azonban az orgazmus kiválthat spontán peteérést, ezen kívül a spermiumok még napokig életben maradnak a testen belül. szóval dokibácsinak elmesélni. holnap. ne húzd az időt, most még van megoldás. mondjuk a 72 órás egy lórúgás, főleg egy 15 éves szervezetnek, de most már nincs más választásod, ha ennyi eszetek van.
2011. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 napietus ***** válasza:
84%
ja, és tényleg undorító, meg a menstruációs váladék visszakerülhet oda, ahonnan kijött, és gyulladást okozhat. az a pár nap kibírható, nem?
2011. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
72 órás tabihoz már rég késő...de nem élvezett belém, de előváladékok? :( ááá több mint 2 hete volt terhességi teszt kimutatja már?
2011. máj. 17. 20:17
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Menstruacio alatt amugy is keves az eselye annak, hogy teherbe essel, igy hogy meg beled se elvezett, nem kell aggodnod, csoda lenne ha megis terhes maradnal...:) Szerintem 15 evesen ne kapkodd a 72 orast, ha kell ha nem, mert aval eleg komolyan osszezavarhatod a hormonhaztartasod...:) Lenyeg, hogy azert vigyazzatok, nehogy elkapj valami fertozest amikor megvan, es nem hasznaltok gumit a baratoddal...:)
2011. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó kommentelőnek a válaszát :)
2011. máj. 17. 20:19
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esély rá, nagyon kicsi. De nem nulla. Egyrészt menzesz alatt nem egészséges szexelni, másrészt pedig 15 évesen nem kellene védekezés nélkül csinálni. Legyen már eszed. Abortuszt akarsz?
2011. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Azért van rá némi esély. Én úgy tudom, az előző hónap(ok)ból is maradhattak érett petesejtek. Szerintem vegyél egy tesztet, és legközelebb ne csinálj ilyet. Az ilyen felelőtlen, önző pasiknál ha valami gikszer lenne, ne félj, úgy lécelne le, ahogy csak tudna. Ne tedd magad tönkre miatta.


Egyébként meg a szex menstruáció alatt a nőknek kimondottan kellemes, ezt elhihetitek nekem. :) Ha a pasinak sincs vele gondja, mért lenne undorító? Jó, mondjuk meg nem fordulna a fejemben, hogy gumi nélkül, de gumival semmi gáz nincs benne... Mosakodás előtte, utána, amúgy meg egy törölköző alulra, kész.

2011. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért a választ küldd már lécci h terhes lettél-e vagy nem :D
2011. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!