Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán szoktam emlékezni arra amire álmodok, de már 1 hete hogy folyton ugyanazt álmodom. Először csak a nagy fekete semmiben vagyok, aztán elkezdek menni előre, és hirtelen azt veszem észre, hogy egy kis fahídon megyek, amin nincs semmi kapaszkodó, vagyis egyensúlyoznom kell. Tőlem balra egy kék üresség van, míg jobbra lilás-fekete. Aztán hirtelen váltás, és egy múzeumban vagyok. Elindulok egy lépcsőn fel és hirtelen eltűnik a korlát én pedig elvesztem az egyensúlyom és lezuhanok. Itt ébredek fel.
2010. nov. 16. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Fuhhh hát elég szar álom én sajna ehhez nem nagyon értek de a többiek biztos ,csak leakartam h sajnalak :/
2010. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!