Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom, miért lehet?

Diagnostic kérdése:

Visszatérő álom, miért lehet?

Figyelt kérdés

Nos,az álom előzménye:

gyerekkoromban volt egy papagájom,aki nagyon kedves volt számomra,de sajnálatos körülmények között,nem természetes halállal halt meg,az én hibámon kívül.

Szóval a lényeg: jóformán minden héten,van,hogy többször is ezzel a kis madárkával álmodom. Tulajdonképpen a helyzet,a helyszín,a körülmények mindig mások,de a lényeg ugyan az: egyszercsak baromi ideges leszek,hogy elfelejtkeztem a madaramról. Hogy már hetek/ hónapok óta rá sem néztem,vajon mi történt vele. Elkezdem őrült tempóban keresni,majd megtalálom a kalitká(pl pincében,vagy valami félreeső helyen),és őt is,majd megnyugodva látom,hogy semmi baja,van vize,étele,minden rendben van vele,és egy jól látható helyre teszem a kalitkát,nehogy mégegyszer előfordulhasson ilyen.

Aztán folytatódik az éppen akkori álmom,mintha mi sem történt volna.

Nagyon érdekelne,hogy vajon jelent-e ez valamit? Hiszen már olyan rég volt,amikor meghalt(8 éve),és úgy érzem,hogy borzasztó sokat álmodok vele azóta is(ahogy írtam minden héten,többször is).Amit majdnem elfelejtettem,hogy 2 madaram volt,mindkettő elhunyt akkor,de csak az egyikkel álmodok.

A válaszokat előre is köszönöm.


2010. nov. 16. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem tudja hogy aggódsz és meg akar nyugtatni az álmaidon keresztül,hogy jól van:)

És sajnálom őket :(

2010. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem meg az állatoknak nincs lelkük
2010. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,bár erre kifejezetten nem gondolnék.

2. válaszoló. A kérdésre nem válaszolsz,csak kötekedsz,erre nem kifejezetten vágyom. Az értelmes hozzászólásokra lennék kiváncsi.

2010. nov. 23. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:

A világon minden dolognak ami él és mozog lelke van.

Ebben különbözünk a tárgyaktól.

Igazából az álmokat senki sem érti. Nappal sokat gondolsz a papagájra? Mert akkor lehet hogy éjjel is azon jár az agyad és ezáltal róla álmodsz.

2010. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik,mintha lelkiismeret furdalásod lenne,mert nem tudtad megmenteni a madarad,utólagos aggodalom.Akkor szoktak ilyen álmok lenni.Sajnálom,hogy meghaltak.
2010. nov. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Régen volt. Szinte sose gondolok már rá napközben,csak aznap,amikorvele álmodtam. Mármint az álom után.

Sajnos ott esély se lett volna rajtuk segíteni. De az tény,hogy sokkoló haláluk volt,soha nem fogom elfelejteni. Lehet,hogy akkor ezért álmodok vele mindig. Csak furcsa,hogy csak az egyikkel.De tény,hogy az álmokat sose lehet teljesen megfejteni.

Köszönöm a válaszokat

2010. nov. 24. 09:40
 7/7 anonim válasza:

nem tudom de próbálj meg nem gondolni rá.

nekem is van egy minden héten többször visszatérő álmom és félek hogy megtörténik. talán a stressz miatt.

2010. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!