Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon ez hogy jöhetett össze? ...

Vajon ez hogy jöhetett össze? Már több mint két éve nincs ő, már egész jól túl vagyok rajta, de ő nekem az első volt

Figyelt kérdés
Ez a mai álom érdekes volt, a volt barátom volt benne. Az elején még élt és újra megtetszett nekem, mert tök szépen tudott énekelni. Aztán már nem tudom hogyan, de meghalt ami nyilván akkor így nekem nagyon rossz volt. Aztán az volt a fura hogy én még az ő szellemét láttam vagy már nem tudom.

tegnap 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Jézusom... komolyan nem értem, hogy nem lehet visszaolvasni, amit írtok? Semmi értelme annak, amit leírtál, értelmezhetetlen.
tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Ezekszerint mégsem vagy túl rajta.
tegnap 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Hiányzik?
tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán
tegnap 21:21
 5/10 A kérdező kommentje:
#1 bocsi ez csak így reggel írtam le, mikor felébredtem
tegnap 21:30
 6/10 anonim válasza:
Ha nem hiányzik akkor miért érdekes az egész?
tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy vajon miért álmodtam ezt?
tegnap 23:06
 8/10 anonim válasza:

Csak azért kérdem, mert bárkivel eddig álmodtam bármit, nem igazán maradt bennem kérdés mert tudtam csak álom.


De volt egy fontos személy aki elhagyott, nyilván sokat gondoltam rá, ezért időnként vele álmodtam és minden képzelet kitaláltam mit jelenthetett.


Ez a különbség.


Gondold újra hiányzik e v. mit jelent számodra a hiánya?

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát nekem ugye ő nekem első szerelmem volt, valószínűleg ezért van ez bennem

És egy picit hiányzik, de már alig jut eszembe ő

tegnap 23:12
 10/10 anonim válasza:
Ugye, erről beszéltem, de ez tök természetes főleg ebben a formában. Ha szeretnél beszélgetni róka, írj bátran üziben.
tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!