Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Évekig (pontosan 3 évig), pár hetente azt álmodtam, hogy egy nagyon ijesztő helyen kell átjutnom, a helyszín mindig ugyan az volt, mindig ugyan arra helyre jutottam el, mindig minden ugyan úgy történt kivéve a probálkozásaim az átjutásra. Ez egy labirintus volt majdnem felülnézetből, volt egy vastag kötél egyik oldalból a másikba amire egy piros póló volt rá akasztva, és egy ijesztő öregember mászkált és megprobált elkapni. Sose jutottam át és mindig mikor meghaltam volna felébredtem. Még annyi, hogy én a labirintus falainak a tetején voltam szóval amúgy simán átsétálhattam volna a beton falak tetején csak, hogy az az öregember mászta a falakat is.


Na most kb 4 hónapja viszont sikerült az álmomban átjutni, de tudtam, hogy álmodok végül a kötél segítségével jutottam át (többször is próbáltam azzal de akkor jött össze csak) majd elkezdtem futni és egy háztömb mögé kerültem, ahol volt egy csatorna, tudjátok az a kerek fedelű. És valamiért olyan gondolat jött álmomban, hogy oda nekem muszáj leugorjak mert az a kiút. Beleugrottam de folyamat újrajátszódott az ahogy beleugrok, zuhanok picit és ujra ugrok, ez folyamat játszódott újra és újra mígnem felriadtam.


Azóta se álmodtam erről, viszont sokat eszembe jut. És nagyon érdekelne ezeket mégis miért álmodtam.



tegnap 23:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!