Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Anyával és nemlétező barátnőve...

Anyával és nemlétező barátnővel kapcsolatos álom?

Figyelt kérdés

Két dolog nagyon megmaradt az álmomból, hiszek abban, hogy ennek jelentésük van, hogy az álmaink azok, melyeket a tudatalattink próbál közölni velünk.


Az egyik történés az volt, mikor vártam a barátnőmet a randinkon (nincs barátnőm), és anyukám ott volt velem szemben. Hamburgert evett mert éhes volt, én nem ettem. (Ő hozott el az étterembe.)


Lényeg a lényeg, hogy nem akart elmenni, DE nem is akartam, hogy elmenjen. Ketten vártuk a barátnőm, és tök jó volt vele lenni, nem is érdekelt annyira a barátnő dolog.


A másik történés, mikor gimiben a táskámat oda adom a legjobb haveromnak, mert elmentem wc-re, és végig azon izgultam, hogy mi lesz a táskámmal.


Az én olvasatomban nem tudok leszakadni anyámról, mert kisebb koromban eltolt magától, ezt úgy értsétek, hogy konkrétan ölelgetni kezdtem és ellökött, hogy hagyjam már. Emiatt sóvárgok a figyelmére azóta is...


A másik pedig a bizalmatlanság, ami az életemben is jelen van kapcsolatok terén. Hiába a legjobb barátom volt (már elvégeztem az egyetemet is egyébként), mégis ilyen gondolataim voltak...


Ui.: Akárhányszor lenne lehetőségem barátnőre, mindig ellököm őket magamtól. Szeptemberben hárman írtak korábbi randik miatt, nem válaszoltam. Nem érdekelnek, de mégis szeretnék barátnőt.


Tudnátok segíteni kérlek? Ti mit gondoltok? Nem szándékom játszani a lányokkal, de nem megy valami, belül úgy érzem hogy kéne, de nem tudok kezelni ha már valóságos és lehetne belőle valami.


23/F (Hetero vagyok, ez biztos. Nem volt még barátnőm emiatt, csak találkozások, pedig helyes vagyok elvileg.)



ma 09:42
 1/3 anonim válasza:

Anyukád bánásmódja mentális betegséget váltott ki benned. Úgy bánsz a lányokkal, ahogy anyukád veled. Anyukád szeretetére szomjazol.

Először anyukáddal te rendbe a kapcsolatodat, aztán légy nyitott a lányok felé.

ma 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez kicsit nehezebb, mint ahogy megfogalmazod, de köszönöm.


Most, amikor anyukám próbál felém közeledni, akkor én lököm el akaratomon kívül. Teszem azt, ha puszit, akar adni, vagy megölelni, akkor elhúzodom.


De ezt az irányításomon kívül, ösztönösen sajnos...


Hogy állhatnék neki a munkának, amellyel ezt rendbe hozhatnám?

ma 10:50
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy közrejátszik, azért írom le:

Anyám megcsalta apámat, amikor gyerek voltam. Már éppenhogy felfogtam mi történik. (9-10 évesen)


Bizalmatlanság miatt írom.

ma 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!