Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet az, hogy arab...

Hogy lehet az, hogy arab kalifátusok sikeresen rendeztek meg, komolyabb rendbontások nélkül ezen a nyáron, futball Európa bajnokságot, Tour de France-ot és Olimpiát is? Ha ilyen az arab kalifátus, akkor, mi baj van vele?

Figyelt kérdés

aug. 12. 06:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Az hogy gazdagabbak mint a magyarok
aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha pénzen vettek sportot -mi is pénzzel vettük sportot- és pénzzel vettek biztonságot, akkor mi a bajunk nekünk ezekkel a kalifátusokkal? Hogy nem szeretik a disznóhúst és a pálinkát?
aug. 12. 08:40
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Az hogy irigyek a magyarok
aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Át kellene akkor gondolni, mind az irigységet, mind az iszlámfóbiát a magyaroknak, mert a jelek szerint, nincs is akkora baj ezekkel a kalifátusokkal.
aug. 12. 08:46
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Mert sok minden rosszat lehet mondani a diktatúrákra (és a legtöbb kritika igaz), de egy biztos: rend van!
aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, ne haragudj, te azt sem tudod miről beszélsz. Kalifátusként hivatkozol a gazdag öböl-menti arab országokra? Normális vagy?

Pontosan azért van azokban az országokban jó lét, mert az ország vezetése a bizniszt a vak hit elé helyezi (még szaúdik is).

De jóléti öböl-menti arab országok alapján meg ítélni magát az iszlám vallást az kb. olyan, mintha a USA-ban én Utah állam alapján akarnám megítélni magát a mormon vallást.

Meg lehet nézni, hogy néznek ki azok az iszlám országok, ahol a vallás elsőbbséget élvez, mint pl. Iránban vagy Afganisztánban.

aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Egyrészt, kikérem magamnak, hogy bárki is, a normalitás határán titulálna engem. Nem, nem vagyok normális és soha, nem is akartam normális lenni, sőt kűzdöttem érte, hogy véletlenül se legyek normális! NEM VAGYOK NORMÁLIS, én egyéniség vagyok!

Másrészt, meg egyetlen szóval sem emlitettem az Arab-öböl menti országokat és gondolni sem gondoltam rájuk.

aug. 12. 11:30
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

"soha, nem is akartam normális lenni, sőt kűzdöttem érte, hogy véletlenül se legyek normális!-2


Grat! Elérted a célod! Legyél rá büszke!

aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet nézni, hogy néznek ki azok az iszlám országok"


Teljesen jól néznek ki. Bár afganisztán meg pakisztán stb annyira nem. Azok a közele keleten olyan régiók mint pl európában a balkán meg magyarország.

aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ez folyamatos munka, hogy szinten maradjak, egy ilyen világban, mint ez, ez most is igen nagy kihivás számomra.

De, nem én vagyok a kérdés központjában, hanem azon arab kalifátusok, akik Olimpiát, EB-t és millió más sporteseményt rendeztek idén nyáron, mindennemű gond nélkül.

aug. 12. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!