Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van majdnem minden este...

Awatpr0 kérdése:

Miért van majdnem minden este rémálmom?

Figyelt kérdés

Kb az esetek 90-95%ában.

Ezek nem olyan rémálmok, amiket a horrorfilmekben látunk, inkább velem kapcsolatosak, ilyen párhuzamos univerzum szerűek, amik nem történtek meg velem, de akár meg is történhettek volna.

Sokféle van és szerencsére részletesen nem tudok visszaemlékezni rájuk. Viszont reggel amikor felkelek..Már megint mi volt ez a borzalom? Kérdéssel indul a napom. Mitől lehet ez?

Mint ember nagyon rendesnek tartom magamat, kedves vagyok, egy légynek sem ártanék. Viszont nemigen vagyok megelégedve önmagammal és a mostani helyzetemmel(az élettel amit élek) gondolom ez lehet az oka.

Mit lehet tenni ez ellen? Vannak ilyen tudatos álmodás kurzusok de több ezer/több százezer ftot nem szívesen dobnék ki erre. Valami alternatíva?



#álom #szomorúság #álmodás #Jajjdefélekapókoktól
szept. 9. 01:06
 1/6 Szabi15 válasza:
Ahhoz képest hogy mennyi sört ittál, nagyon szépen tudsz írni. Köze lehet a rossz életedhez,vagy hogy te annak tartod legalábbis. Ha változtatsz az életeden, vagy elfogadod, hogy így élsz, lehet elmúlik. Illetve a tudatos álmodást szépen meglehet tanulni netről is ingyen, sokat kell gyakorolni. Régen csináltam, és egyre jobban ment, bár nem maxoltam ki, változott az életem és valahogy elfelejtődött sajnos. Ha lenne időm/energiám/türelmem hozzá akkor újra elkezdeném.
szept. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Tudatos álmodást ingyen is lehet csinálni
szept. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Hát ingyen is lehet, nekem volt egy módszer ami működött, de arról inkább ne beszéljünk 😂😂
szept. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Megmézem magamnak akkor ezt a tudatos álmodást


"Ahhoz képest mennyi sört ittam" na ja, de ha nem javítottam volna ki szavanként, valszeg egy érthetetlen katyvasz lett volna belőle:D

szept. 9. 08:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Változtas az életeden ,mert a tudatalattid üzen ,hogy valami nem jó.

Tudatos álmodást lehet könyvekből is tanulni.Azok csak pár ezer forintosak.


Az agyadat pedig ne tőrd az álmaidon ,mert ezek csak alternatívák ,hogy mi lett volna ,ha.

szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok pia miatt 🤣
szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!