Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon miért álmodok ilyet? Má...

Vajon miért álmodok ilyet? Már amúgy nem vagyok szűz De 2 éve semmi Nagyon ritkán szoktam szexet álmodni 21/L

Figyelt kérdés
Valakivel játszottam fortnite-ot és asszem a játékba voltunk, és aztán átmentem hozzá, mellettem lévő szobában lakott. és szexeltünk egy jó nagyon ami jól esett, bár nem igazán emlékszem mi volt. De valahogy azt hazudtam hogy nagy a fenekem (valamilyen varázs főzet hatásra), aztán ezt el is mondtam neki, aki azt mondta hogy akkor mutassam meg neki milyen alapból és mondta hogy teljesen jó neki így alapból is, és adott rá egy puszit. Aztán ott a játékba arrébb kellett menni mert nem tudtunk összeházasodni(már nem teljesen tudom hogy miért akartunk). De azt tudom hogy azért mentünk arrebb mert az ő szülei nem akartak volna hogy az én típusommal összejöjjön (már nem tudom milyen ember típusok voltak). Aztán meg volt aztán elindultunk vissza de mint játékba egy rész ilyen piros keret volt hogy keresnek minket. Aztán bementünk arra részre és lelőttek, de ekkor újra éledtünk egy olyan házba ami nem abba a piros keretbe volt. Nyilván be akartuk mutatni a szülőknek hogy mi akkor is egy pár lettünk.

szept. 2. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Lehet vágysz egy jó dugásra már. És az álmok egyszer véget érnek...
szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
87%
A tudatalattid jelezte, hogy ki vagy éhezve már egy alapos dugásra!
szept. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már a Fortnájba is szexelnél akkor már elég erös szexhiányod van 🤣🤣🤣
szept. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én se értettem hogy az álmomban honnan jött a fortnite

Pedig jó ideje nem játszok azzal

szept. 3. 10:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Na de mi van, ha inkább a Fortnite-ozásra vagy kiéhezve? :D
szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

😄 én már nem tudom

Lehet ez is lehet az is

szept. 3. 10:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyilván hiányzik neked egy pasi.
szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Fortnite-ban folyton a csaj skinek nagy fenekét nézed.
szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz
szept. 3. 17:17
 10/14 anonim ***** válasza:
De hát nem szinte mindegyik nő skin ilyen homokóra alkatú és általában tapadós ruhában van?
szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!