Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt, hogy meddő...

Miért álmodom azt, hogy meddő vagyok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban olvasgattam, hogy hüvelygombától lehet meddőség. Persze kicsit megijedtem azért. Az álmomban lett egy nem kívánt terhességem végül az orvos közölte velem, hogyha elvetetem a babát utána nem lehet már gyermekem mert meddő leszek. Szerintetek azért álmodom erről mert rá lehetek stresszelve? Válaszokat előre is köszönöm!

júl. 23. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Beparáztattad magad.
júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%

Igen, mert rástresszeltél.

Egy időben én sokszor olvasgattam itt baba-gyerek témában, függetlenül attól hogy nincs gyermekem és még lelkiekben eleget messze vagyok attól hogy szeretnék is. Utána az elkövetkezendő napokban rengetegszer álmodtam hogy terhes vagyok xD

júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Félsz tőle.
júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tényleg meddő vagyok de semmi ijesztőt nem látok ebben. Gyereket amúgy se akartam soha, és így legalább védekezés nélkül szexelhetek a párommal. Persze ha te még csak tini vagy, vagy alkalmi kapcsolataid vannak akkor eszedbe se jusson védekezés nélkül szexelni, én a párommal már 3 éve együtt élek, az más mint egy friss kapcsolat.
júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!