Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon miért álmodtam ezt a...

Vajon miért álmodtam ezt a felkínált ételről?

Figyelt kérdés

Meghívott egy pasi magához ebedre, de nem voltam éhes, valami húst sütött szószban marhahúst, de megköszöntem nem kívántam, csak sütit ettem es kávét.

Valami furcsa füszert használt a húsra ami belengte az egész házat es egyszerűen undorított a szaga.

Ez volt tegnap.

Utána este lefekszem ez azt álmodom, hogy ott vagyok nála és megkóstolom a húst, és erős hányinger tör rám, elkezdtem álmomban öklendezni!

Vajon ez az álom azt mondja, hogy valamit megéreztem, a kapcsolattal kapcsolatosan, vagy valami intuíció?


júl. 13. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy marhahús volt?
júl. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet a volt élettársa, nem marhahús, jó h kérded
júl. 14. 06:22
 3/6 anonim válasza:
Akiről álmodtál öt ismered?
júl. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért
júl. 15. 00:36
 5/6 anonim ***** válasza:

A hús szimbolikája az álomban a gazdagság jeleként értelmezhető, különösen, ha a húst éppen elkészítik és megfőzik. A húst készítő személy olyan személyt jelképezhet, aki közel áll hozzád, vagy olyasvalakit, aki segít neked.


Ha egy nagy steak elfogyasztásáról álmodsz, akkor ez szerencsét és bőséget jelent.


Szerintem irjgy vagy a masik gazdagsagara,ezt szimbolizalja a hanyinger. Nem veszi ne a gxomrod nem tudod megemeszteni vagy eloitsleteid vsnnak veke szembem (lehet j a szileid ugy neveltek h minden gazdag ember rossz) ,h gazdag az illeto. Elutasitod eloszor. Aztan megprobalsz vele elni.

Ha a parod gazdag,akkor mar te is a reszese vagy a gazdag eletnek.

júl. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem a párom, és nem hiszem, hogy gazdag lenne, nem irigyelek tőle semmit.

Igazság az, hogy lehet a pasastól volt hanyingerem.

Mar be is fejeztem vele azóta

Kösz az elemzést, de nem talált

júl. 19. 06:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!