Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit az ilyen álom?

Jelent valamit az ilyen álom?

Figyelt kérdés
Fogságba kerültem egy helyre, ahol ott volt egy barátnőm, és volt kb. 3-5 zuhanyfülke, ő pedig zuhanyzott. De minden véres volt, és a víz, ami folyt a zuhanyrózsából, az is keveredett vérrel. Egyszercsak tiszta víz jött, és akkor elmentem én is zuhanyozni, meg hajat mosni, de mire lemostam volna magamról a sampont addigra megint véres lett a víz, és gyorsan kiugrottam. Egy nő jött oda, és egy tálcán hozott ennivalót, mézeskenyeret meg teát, én önteni akartam a teából de a nő előttem megfogta és addig öntötte a bögrémbe a teát míg ki nem folyt, és mondta, hogy igyuk meg, ne válogassunk. Aztán kikerültem valahogy egy olyan helyre, ahol egy csomó ismerős meg ismeretlen ember volt, és az volt a feladat, hogy öljük meg őket, mert különben ők fognak minket. Emlékszem ahogy megfogtam egy gyereket és teljes erőmből elkezdtem odavágni a falhoz... (amúgy lány vagyok), már alig maradtak élők, akiket megöltem azok ilyen zombik lettek. Maradt egy fiú, aki mondta hogy egy sporttember, megkérdeztem hogy ő már zombi, de mondta hogy még nem én pedig mondtam hogy inkább hagyom, mert féltem. De utánam jött, és meg akart ölni. Találtam egy polcot teli parfümökkel, és dobáltam rá a fiúra, hátha elájul, de nem, mert egy csomó mellément, vagy volt ami nem is tett benne kárt, és a végén ő fogott meg egy hatalmasat és hozzám akarta vágni, de én elmenekültem, és csak menekültem... aztán mikor elkapott volna, mondta hogy ő nem is akarja, és inkább ,,béküljünk ki", és megcsókolt. Én meg nem ellenkeztem, részben félelemből részben azért mentem bele, mert tetszett. A végén pedig tesóm tartott rajz órát én pedig nem mehettem rá, gondoltam mindegy mert én úgyis jobban tudok rajzolni (mert valóságban nagyon jól tudok) de tévedtem, és olyan szép rajzokat rajzoltak a tanulói, hogy csak ámultam... még annyi, hogy mostanában nagyon sok álmomban megcsalom a barátomat, pedig nagyon szeretem, és eszem ágában sincs hogy megcsaljam, de lehet azért mert állandóan mondja vérszívásból, hogy biztos megcsalom...? Mit jelenthet?
2010. okt. 31. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy túl sokat ettél lefekvés előtt.


Nekem most ez volt :

Egy hétig nem mentem haza (máskor is van így) mert dolgoznom kellett. 2.emeleti 31nm-es másfél szobás panelban lakom. Amikor haza mentem, teljesen megváltozott minden, át lett építve a ház. A földszint és az 1. emelet egybe lett nyitva, és élményfürdő+csúszdapark lett a helyén. Felmegyek, lépcsőház kb változatlan, de kissé gyanus hogy a lakásajtóm pár méterrel odébb van helyezve. Bemegyek és a félszoba helyén egy 40 nm-es újrabútorozott lakosztály van. Hűha. Átmegyek a szomszédhoz, azt mondja, kicsit átalakult a ház (1hét alatt ?) de a lakásomat megtartották mert nem tudtak elérni. És kérdezem a szoba ? Azt mondja, arról inkább senkinek ne szóljak, az átépító ajándéka. Jó. Haza. Csenetnek. Egy mézesmázos alak jön be X.Y.Z. ügyvéd. Jó, foglaljon helyet. Térünk a lényegre. Hogy ő tudja hogy kicsit megnövekedett a lakásom alap területe és segítene legalizálni 30 millióért. Ellenkező esetben bajom lesz. Oké, hozok egy teát. Kimegyek, de nem teát hozok, hanem a Walther PPK pisztolyomat és teljes hidegvérrel 4-szer lövöm fejbe az ipsét. Embert ölök. Hidegvérrel. Éjszaka alig bírom levonszolni, berakni a kocsi csomagtartójába. A közeli TESCO parkolójának egy kevésbé megvilágitott sarkába borítom ki a "szemetet"...Felébredtem.


Nem vagyok amúgy gyilkos az életben, de itt teljesen hidegvérrel öltem. Nem gondoltam volna hogy ilyenre képes vagyok akár csak álmomban is.

2010. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!