Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelezhet az álmom?

Mit jelezhet az álmom?

Figyelt kérdés

Kérlek ne linkeljetek, minden guglis találatot elolvastam, de olyat keresek, aki ért hozzá.

Elég beteg álom volt.

Két régi ismerősömmel, akiket anno barátnak hittem (20 éve még - később kiderült, hogy csak kihasználtak), repülővel Kínába utaztunk (utálom azt az országot), ott leráztak, siettem utánuk, mert indult a gépünk vissza, ott kínai fotós állta utam, vele kellett volna fotózkodnom pénzt adnom érte, mindenki tolongva próbált átjutni egy szűk bejáraton; jött mögöttem 3 srác, akik magyar fémpénzt számláltak, majd adtqk nekem, az egyik direkt átdobta a mellettünk lévő kerítésen. Aztán feltűnt édesanyám és elhunyt nagymamám bőrönddel, hogy ők nem követtek engem, csak véletlen jártak erre.


ápr. 25. 09:10
 1/8 anonim válasza:
Semmit sem jelent.
ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A ket regi ismerosod te magad vagy. A regi onmagad. Aki hagyta ,h kihasznaljanak.

Leraztak az ismeroseid,azaz megvaltoztal. Hiaba kerested a regi onmagad,mar nem vagy ugyanaz az ember az atelt elmenyej, tapasztalatok utan.

A kinai fotos: te magad vagy,szereted megorokitemi az emlekeket,sot ragodsz a multon. Az idegeiddel fizetsz azert,hogy a multon ragodsz allandoan.


A mogotted jovo 3 magyar srac is te voltal. A mentalitasod valtozhatott idovel. A fempenz a szegenyseget szimbolizalja szamomra. Az,hogy az egyikuk atdobta a keritesen,azt jelenti,hogy eldontotted,h a gazdagok vilagat akarod elni, egy karnyujtasnyira van szamodra, egyertelmu lehetoseged van ra. Annyira biztos vagy benne,hogy eldobod az ermez,hogy vegervenyesen eldobod a jelenlegi szegeny eleted . Mert a repteri keritesen nem maszhatsz at,azaz teljesen biztos vagy a dontesedben.


Edesanyad jelkepezi a feminim onmagad,azt a reszed,ahol az erzelmeid lakoznak. Az erzelmek vezerluk a donteseid. A borond a terhet jelkepezi. Olykor ezt tehernek erzed,hogy melyek az erzelmeid,de a szemelyiseged velejaroja annak minden elonyevel es hatranyaval. Az elhunyt nagymamad a regebbi onmagad ,az eleted olyan resze,ahol nem voltak mely erzelmeid ,amiknek mar bucsut mondtal,eltemetted . Az erzelmek ujra az eleted fontos reszet kepezik,szemelyiseged ,donteseid alapjat adjak. Az erzelmeid es gazdagsag osszefonodnak a sors veletlen akaratabol kifolyolag.

ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A régi önmagam nem lehet a két régi ismerősöm, ők hasznaltak ki, nem én őket, ez paradoxon.


A kínai fotós? Abban igazad van. Jól leírtad.


A mögöttem jövő 3 srác is paradoxon, sosem voltam olyan bunkó, mint azok. Velem voltak azok, ugyanolyan arckifejezésekkel.


Nincs semmilyen lehetőségem a gazdagságra. Egyáltalán nincs. A középút lenne jó, de az is messze van.


Teher, hogy mélyek az érzelmeim, való igaz.


Az,hogy mindenki én lennék az álmomban, nagyon zavaros.

Jókat írtál egyébként, de a karnyújtásnyira lévő gazdagság a legnagyobb nevetésre okot adó dolog az én életemben. Teljesen lehetetlen.

ápr. 26. 07:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindazonáltal mindenképpen köszönöm, hogy ilyen részletességgel leírtad, törődve velem egy picit. Sokat jelentett.
ápr. 26. 07:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajat magaddal lehettel rossz. Magadnak artottal. Tudod letezik onsorsrontas,amikor ugy elsz viselkedsz masokkal,h a sajat eleted nehezited. Tudatalattk folyamatok ezek.

Majd elokeritem,honnan olvastam,hogy a szereplok onmagad. Minden uzlet azzal kezdodik,h van egy otleted. Pl a facebook is egy otlettel szuletett. A gazdagsag gondolkodasmoddal kezdodik. A gondolat letrehozza a valosagot. Azt veszed eszre,amire az agyad fokuszal. Ez pszichologia. Kutatasokkal bizonyitott. Valaki az uzleti lehetoseget veszi eszre sok mindenben. Ami nem kaphato ,azon lehet duhongeni vsgy megcsinalni pl azt az applikaciot es szedni a hasznait. Sok gazdag ember kezdte a nyomorban. Le van irva sokum tortenete uzleti konyvekben.

ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom. Nagyon kedves vagy, köszönöm. Főleg azt, hogy a végtelen pesszimizmusomba raktál egy csepp jót. Ez nekem rengeteget jelent.
ápr. 26. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Kepes vagy lemondani a videojatekokrol es a baratokkal toltott ido nagy reszerol,hogy uzleti konyveket olvass? Kepes vagy ignoralni az llyan embereket,akik lebecsulnek es visszahuznak? Amig masok baratkoztak,addig sportoltam olvastam tanultam celiranyosan . Amig masok ti.tokozmak facbukoznak,addig olvasok a mai napig. Amig masok azzal foglalkoznak milyen kepet tegyenek ki,addig olvasok. Kepes vagy a sajat kepeid szerkeztese helyett tanulni az uzletrol? Mert elobb utobb rajossz,hogy legyen megtobb penzed. En se az elso konyvek utan jottem ra.
ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem játszok semmiféle videojátékkal. Nincsen csak két barátom, mindkettő rettenet messze lakik, nincs időnk egymásra. Ignorálok minden embert lassan, nem csak azokat, akik vissza akarnak húzni és lebecsülnek. Célirányosan van 2 diplomám, 1500-tól nem számolt könyvem az otthonomban, amik nagy részét elolvasva már az agyamban is raktározok. Nem szerkesztem a képeimet, legalábbis a fotóimat, mert nem vagyok se fotogén, se szelfizős. Én már az első könyvek előtt rájöttem, hogy a helyesírás eme gyönyörű nyelvnél mint a magyar, elengedhetetlen. Nincs TikTok-om, se ti.tokom, ellenben esetleg Tic Tac-om az igen, abból is a mentolos. Nincs se Facebookom, se facbukom, helyette van ágyam, amihez oda vagyok kötve, ha nem is szó szerint. Jelenleg havi 54 070-ből kell megélnem úgy, hogy az életmentő gyógyszereimet a TB nem finanszírozza és nincs közgyógyom – igen, kétdiplomásként! Nem iszok alkoholt, nem dohányzom, nem drogozom, nem játszom szerencsejátékokkal.
ápr. 26. 19:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!