Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom a...

Mit jelent ez az álom a kisfiamról?

Figyelt kérdés

Az 5 hónapos kisfiam az anyósnál volt és virágföldben feküdt. A föld elkezdett rázkódni és a jobb hónaljánál kijött a földből egy csavar, mintha alulról fúrták volna ki. Nem sértette meg sehol. Felkaptam és földigiliszták voltak a ruháján, ruhájában, amiket kiszedtem.

31 éves vagyok, nem iszom, nem drogozom, semmi egetrengető :)


2010. okt. 21. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
pénz áll a házhoz.
2010. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

csecsemőd: azokra sérülékeny érzelmekre utal, amelyeket fölött eddig nem tudtál uralkodni.

rázkódó föld: belső bizonytalanság. összeomolnak a régi eszmények, beállítottságok és viszonyok ami megfelelő figyelmet és alkalmazkodást kíván.

giliszta: elemi jelentése pénisz. fenyegető is lehet a jelentése.az eredménytelenség és a jelentéktelenség érzéseit is kifejezheti.(rád vagy más személyekre)

jobb oldal: uralkodó, logikus oldal, amely tudatosan fejezi ki magát és meg van győződve saját igazáról.

2010. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%

Első szabály: ne engedd az anyóshoz menni a fiadat! Ne tarts a lakásban virágföldet! Vizsgálatsd meg a jobb hónalját! Tartsd távol a gilisztáktól!

Igyál! Drogozz! Rengess eget!

2010. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

31 évesen tudhatnád,hogy az álomképeket nem kell készpénznek venni.Semmi rendkívülit nem jelent,csak azt a figyelmet és törődést,amit egy 5 hónapos gyerek iránt érez az anyja.

"Nem sértette meg sehol","Felkaptam","amiket kiszedtem".

2010. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!