Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges, hogy álmomban...

Lehetséges, hogy álmomban megérzem, ha baja van a barátomnak?

Figyelt kérdés
Több mint 3 hónapja járok együtt a barátommal, azóta kétszer nagyon rossz éjszakája volt...és nekem is. Úgy értem:külön voltunk egymástól, más helyen, de nem tudtam rendesen aludni, állandóan felébredtem, forgolódtam, és a barátomra gondoltam. A barátom előtt mindig tudtam rendesen aludni... az első ilyen esetnél pont a barátommal álmodtam, vmi rémálom volt. Másnap kiderült, h mi trötént vele az éjszaka... most nem álmodtam vele, de az előzző eset miatt megkérdeztem, hogy milyen volt az éjszakája...és kiderült, hogy gondok voltak.Lehetséges ez, h érezzem, ha vmi baja történik, vagy hasonló?
2010. okt. 19. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
ja, ha eléggé egymásra vagytok hangolódva akkor lehet hogy megérzed a veszélyeket vele kapcsolatban.
2010. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is vannak hasonló " élményeim ", ugyhogy igen, valószinű.
2010. okt. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. okt. 20. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!