Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyik álmomban macskát gázolta...

Egyik álmomban macskát gázoltam de túlélte, a másikban rámmosolygott egy ló, mit jelentenek ezek?

Figyelt kérdés

Két egymást követő álom volt, egy éjszakán.


A macska vére a bőrömre fröccsent, direkt gázoltam el biciklivel, de utána visszasiettem hozzá, hogy él e még, és túlélte, semmi baja nem volt!

(mintha az egyik szeme kilógott volna, de már felébredtem)


2010. okt. 17. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
XDD lol
2010. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

öhm...nem tudom mit jelent.De hogy tud egy ló mosolyogni?!

De amúgy írdbe google-be hogy "álomfejtés"

2010. okt. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szereted az állatokat.A lovak is szeretnek téged,főleg a kancák.A macskákról már nem mondható el ugyanez,legalábbis nem valószínű hogy annyira odalenne érted,miután kitapostad a belét és kinyomtad a fél szemét.
2010. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értelmes válaszokat!!!


amúgymeg abba lehetne már hagyni ezt a googlézést, mert ha te a googlét használod mindenre, akkor minek vagy itt regisztrálva, meg minek irogatsz nekem, hogy a googlébe írjak be ezt meg azt, csak azért mert más barmok is ezzel oltják a többit?


Lehetnél eredetibb...

2010. okt. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!