Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt álmodtam, és arra ébredtem...

Ezt álmodtam, és arra ébredtem, hogy sírok. Mi volt ez?

Figyelt kérdés
Szóval eleve rossz kedvem volt az utóbbi 2 napban, és éjjel volt egy olyan álmom, hogy a suliban vagyok, a tesiteremben, és volt egy kisfiú, duci, még sosem láttam, és elvett valamimet (de nem valami fontos dolgot, legalábbis nem tűnt annak) és elszaladt én meg utána. És nagyon sírtam, az álmomban is, úgy hogy már levegőt sem kaptam. Aztán felébredtem és a valóságban is sírtam, hullottak a könnyeim. Ez mit jelenthet? Segítsetek kérlek
2010. okt. 17. 20:02
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és kisgyerek lengette azt a valamit, és futás közben is sírtam, de az csak egy pici ideig tartott, utána meg az a következő kép, hogy ülök valahol és úgy bőgök nagyon... 17/L
2010. okt. 17. 20:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen mindenkivel előfordul szerintem. Velem is volt már, hogy úgy ébredtem, hogy sírok. De ez semmi különöset nem jelent.
2010. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Magát az álom élményt figyelmen kívül kell hagyni,és csak a sírást figyelembe venni,ugyanis a történet csak ok a sírásra.Az elmúlt két nap tartósnak tekinthető lehangolt lelkiállapotod folyománya és következménye a negatív érzelmi kisülés.

Az előzőnek igaza van,szinte mindenki átél hasonló álmot élete során,egyszerűen azért mert nem lehetünk mindig jókedvűek és boldogok.Egyébként az öngyógyítás ha álomból ébredve sírsz,mert felszabadulással jár mint a nevetés.Úgyhogy az álom hasznos volt,és az is hogy mikor felébredtél tovább sírtál.

2010. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor jó. köszi, csak kíváncsi voltam (:
2010. okt. 18. 19:11
 5/5 anonim válasza:
Én nagyon sokat álmodom azt, hogy a barátom megcsal és mindig amikor felébredek sírok. Csak arra vigyázz, hogy ne terjedjen ki a mindennapjaidra a rossz érzés. Nekem nem sikerült ezt elkerülni, soha nem tudok az álmok miatt visszaaludni és teljesen kimerülök ilyenkor readásul a barátomban sem tudok megbízni, pedig ő semmi okot nem ad rá.
2010. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!