Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért kelek éjszaka arra hogy...

Miért kelek éjszaka arra hogy sikitozom? (böv. Lenn. )

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször kelek fel arra h megrándulok és orditok:D

Sokszor azt álmodom hogy elesem,vagy leesek valahonnan. De van mikor nem csak ugy felkelek.

Tippek?


2010. okt. 6. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elesés az velem is nagyon sokszor előfordul. Általában pont mielőtt álomba esnék, boom elesek, és felpattan a szemem. Aztán megint visszaalszok :D Volt olyan is hogy ugyanígy elalvás előtt, boom fejbevágott egy gonosz törpe egy kalapáccsal. Vagy boom fejberúgtak. Mindig felkelek rájuk. Szerintem ezeknek az oka ugyanaz, mint ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__12..


Ordítozni nem szoktam, kivéve, pont 2 napja! Nem álmodtam semmit, viszont egyszercsak felültem az ágyba, és közben ráordítottam egy, az ágyam mellett lévő alakra, hogy "HÉHÉHÉHÉ". De miközben ezt tettem, láttam hogy, nincs is ott senki. Elég fura volt, de utána aludtam tovább :)

2010. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Stresszes vagy nappal és nem tudsz nyugodtan aludni. Keresd meg a stressz forrását és iktasd ki, mert így nem lehet pihenni, egy idő után fáradékonyabb leszel, ha ez esetleg folyamatos lesz.
2010. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!