Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Akkor most meghaltam álmomban?

Akkor most meghaltam álmomban?

Figyelt kérdés

Kb. 3 napja olyat álmodtam, hogy kimentem az uncsitesóimmal kosarazni a sprotpályára. Nagyon kellett pisilnem, és a pálya fölött van egy domb, amin egy kisebb erdős rész húzódik meg. Mi mindig oda megyünk intézni folyóügyeinket, mindenki, aki kimegy oda, úgyhogy már egy csomó helyen komplett kis ösvények vannak. Én -annak ellenére, hogy jól ismerem azt a helyet- eltévedtem ott, és ahogy bolyongtam egyre kétségbeesettebben, kiértem egy erdőbe. Egy olyan erdőbe, amit nem tudok leírni, inkább egy képet küldök: [link] kb. így nézett ki. És az út közepén ott állt a hét éve halott nagypapám. Odarohantam hozzá és megöleltem, mert a Világon őt szerettem a legjobban. Nem törődtem semmi mással, de mintha ott mászkáltak volna valakik. Papa megfogta a kezemet, és csak sétálni hívott. Mentem volna vele, viszont a távolból hallottam az unokatesóim hangját, és eszembe jutott, hogy ők is az unokái, nekik is van joguk meglátogatni a halott nagyapjukat. Odaszóltam a papának, hogy mindjárt jövök. És visszarohantam, már tudtam az utat visszafele. Láttam, ahogy kosaraznak, és ordítottam, hogy itt a papa, lányok, de nem hallottak, és mintha valami láthatatlan falba ütköztem volna, nem tudtam továbbmenni... Papa mögém ért, és a vállamra tette a kezét és nagy misztikusan csak annyit suttogott, hogy ugye, hogy jobb lesz a séta.

Erre felébredtem. Ezen rágódom minden nap, mert nekem úgy tűnt, hogy meghaltam. Szerintetek? Valóban meghaltam? Ha nem, akkor van valami jelentése ennek az álomnak? És vajon összefüggésben van az álombeli erdő a természethez való személyes viszonyommal?Én imádom az erdőket, ahogy Papa is szerette. Nekünk ez lesz a Menyország? Vagy ez csak egy "sima" álom?

14/L


2010. okt. 5. 15:47
 1/4 anonim válasza:
figyi én azt álmodtam h meghaltam (kamion balesetben úgy tudtam meg hogy senki nem szól vissza és átmentem mindenkin) valószínüleg te is! ha álmodba meghalsz azt jelenti az életed megváltozik új fordulat következi be az életedbe pl: rossz ember voltál megjavulsz stb...
2010. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha meghalsz álmodban akkor felébredsz. Nézz Eredetet :D
2010. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Eddig nem történt velem semmi targikus, úgyhogy ez is csak egy "sima" álom lehetett.

2010. okt. 19. 19:48
 4/4 anonim válasza:
Nem haltál meg, de ha papádat látod az nem gond de ha szellemként látod az nagyon veszélyes!Ha szellem hív álmodba ne menj el vele mert elvisz magáva (tehát meghalsz a valóságba)! Hallottam olyat hogy egy mama az unokájának azt mondta ha meghalok elviszlek magammal! meghalt a nő rá 2 hónapjára meghalt a kislány ! Nem szabad! Zuhanás nekem is volt de nem haltam meg mert felébredtem én még soha nem haltam meg álmomba egyszer majdnem öngyilkos akartam lenni benne de amikor ugrani készültem az agyam mondta hogy NEE és valahogy akkor kiugrottam de fogtam a korlátot hogy ne essek le! Aztán felébredtem! SZELLEMEL NE MENJ SEHOVA HA HÍV ÁLMODBA!
2013. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!