Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, hogy álmomban...

Mit jelent, hogy álmomban meghaltam?

Figyelt kérdés
Igazából nem is az a lényeg, hogy meghaltam (lelőttek) hanem hogy akkor mikor rám fogták a fegyvert tudtam, hogy meg fogok halni és vártam, hogy leperegjen életem filmje, de a helyett p, gondolom mikor a golyó eltalált olyan érzés volt, mintha lebegnék. Szóval pehelysúlyú voltam ..
2010. szept. 13. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Azt jelenti, hogy a valóságban is meg fogsz egyszer...
2010. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Lezárult egy életszakaszod, egy másikba léptél, esetleg egy rossz tulajdonságodtól megszabadultál.
2010. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha az első válasz nem is, a második jól hangzik! :) Köszi
2010. szept. 13. 18:36
 4/13 anonim válasza:
94%

énis múltkor ezt álmodtam csak engem terroristák öltek meg.:)


"Ha saját halálodat álmodod meg: alapvető változás, megújulás az érzelmeidben; régóta érlelődő változtatási szándékodat valóra váltod"

2010. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
85%

"Azt jelenti, hogy a valóságban is meg fogsz egyszer..."


Komolyan? Ki hitte volna...:D

2010. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Mivel úgy tűnik, hogy az álmok főként az agyban keletkeznek, nem ésszerű azt gondolni, hogy különleges üzenetük van számunkra. Úgy kell tekintenünk ezeket, mint az agy egyik normális funkcióját, amely segít egészségesen tartani azt.
2010. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Azt, hogy sokáig fogsz élni. Én is meghaltam; lelőttek egy járdán. De aztán élve felébredtem.
2010. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
90%
Lehet, hogy semmit sem jelent, de lehet, hogy ez egy váratlanul felbukkanó emlékkép a múltadból (az esetleges célját, üzenetét nem tudom). A pehelykönnyű lebegés a lelkek normális érzete, mondhatnám ez a megszokott dolog.
2010. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

én ugyanabban az álmomban először valakit megöltem, aztán a helyszinen betörés történt, a gyilkosban magamra ismertem, és megmentettem egy nyomozót, a golyó elé ugrottam, mikor le akarta lőni a gyilkos.

úgy soha nem ébredtem fel álomból, mint akkor. ahogy álmomban lecsukódott, abban a pillanatban nyilt is ki és ébredtem. nem volt rossz érzés

egyébként rengeteg álomfejtős oldalt találsz a googlen

2010. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*lecsukódott a szemem -kihagytam
2010. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!