Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jósló álom? Lehetséges ez?

Jósló álom? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben volt 1 álmom ami bejött , amire konkrétan emlékszem. Sajnos 2-3 hónappal ezelőtt álmodtam egy olyant hogy kérdeztem anyukámat meg a nagynénémet hogy hova mentek, és azt mondták, h temetésre.

De az nem derült már ki hogy kiére. Vasárnap azt álmodtam, hogy konkrétan a tesóm felhívott telefonon, és mint a derült égből a villámcsapás bemondta, hogy a mama meghalt. Én meg sokkot kaptam , felébredtem és rettegtem olyan volt mintha valóban megtörtént volna. Nem megy ki a fejemből ez a mondat :( A mamám 80 éves lesz. Félek.....


2010. szept. 30. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen lehetséges. Ma még nem tudjuk konkrétan, miből erednek az álmok, mit jelentenek, van e paranormális mivoltjuk, én sem szeretném ezt feszegetni. Az az igazsáh, hogy oldalakat lehetne erről a témáról írni.


Én is álmodtam meg dolgokat, más is. Előfordulhat. Az ember minden nap álmodik, rengeteget, van, hogy egyikre sem emlékszel miután felkeltél. A Deja-vu érzés elvileg ezeknek az elfelejtett "jós álmoknak" a megtörténése.

Úgy vélem, az emberben több van mint amit a hétköznapi korlátok megengednek kibontakozni. Úgy gondolom legbelül minden ember alapjába véve képes a jóslásra. Az álom egy olyan dolog, amikor az agy, a test, a lélek, olyan harmónikus nyugalomban van, amikor ezek a határok kikapcsolódnak. Így képes az ember bizonyos dolgokat látni álmában.


Persze, az is lehet, hogy a félelmed alapozta meg az álmod, és csak azért álmodtál róla, mert tartasz tőle. Rengeteg oka lehet, egy álomnak, közel sem biztos, hogy pont ez valóra fog válni.

2010. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak jósolós álmaim, de amikor halálesetekről álmodtam az sose jött be. Hála az égnek még mindenki él, akinek a halálát álmodtam. Ne ezen járjon az agyad, hanem legyél többet együtt mamáddal inkább.
2010. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze,h van ilyen,de nem kell félned!

Velem is volt elég sokszor,h megálmodtam dolgokat,de nyugi ez attól is lehet,mert vkit nagyon féltesz és szeretsz:)

2010. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért álmodtál pont a mamáddal, mert ő öreg(ebb), félted és gondolom sokat gondoltál eddig arra, hogy vajon kinek a temetésére mehettek (az álmodban) anyud és a nagynénéd.
2010. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!