Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért történhetett ez?

Miért történhetett ez?

Figyelt kérdés

Éjszaka azt álmodtam, hogy terhes vagyok. Pontosan 2 hét volt szülésig és éreztem ahogy erősebben mozog bennem a baba. Szó szerint éreztem ahogy megfordul. Nagyon örültem neki, de azt nem álmodtam meg, hogy megszülném. Édesapám ott állt mellettem és kiabáltam neki, hogy fogja meg a hasam mert mozog a babám. Ő is örült neki. Egy kisfiút vártam.

Majd hirtelen felébrettem, rettenetesen fáztam és reszkettem, de megnéztem a termoszt és 23,5 fok volt(megnyertem az 5-öst😂) a szobámban és be is voltam takarózva. Szóval nem azért érezhettem mert hideg van és nem is vagyok beteg.

Majd amikor visszaaludtam a műhelyünkbe voltunk és ott volt egy fekete fehér kan cica. Simogattam és apa arrébb akarta tenni, mert nem akarta megütni munka közben és valahogy egy szöges vasra tette ami nyakon szúrt a cicát. Egész mélyen belement, mert apa leszedte a vasról. Azt mondta apa, hogy ne aggódjak, mert az anyukája meggyógyítja a sebet. De én eközben félve elfordultam, hogy ne lássam szenvedni a cicát.

Mit jelenthetett ez így?

18 éves lány vagyok. Nem tervezek gyermeket, mert még iskolába járok, de hamarosan eljön az ideje. Nem vagyok karrierista jellem, család centrikus vagyok. ☺️


2022. nov. 24. 19:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Ami meg a valóságban történt tegnap, hogy a legjobb barátnőm kórházba került.
2022. nov. 24. 19:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia macskával álmodni erős és felkavaró érzelmeket szinbozilálja. Egy válltozásokkal teli időszak közeledtét is jelezheti. Ahhoz, hogy jobban megértsd az üzenetét, egy kicsit jobban befelé kell figyelned.
2023. márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!