Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Az éjszaka azt álmodtam, hogy kiderült a volt barátom valójában az apám, és én átköltöztem hozzá. Ő elvitt egy szállodába, ahol beszálltunk a liftbe, de ő nem tudott beszállni utánam, mert becsukódott a lift ajtaja. Egyedül maradtam a liftben, amelynek a kijelzőjén furcsa dolgok jelentek meg. Az egyik pillanatban még számok futkostak a kijelzőn (nem sorrendben), a másikban pedig városnevek. (Londonra tisztán emlékszem)


Amikor lenéztem a liftben a lábam elé, a lábamnál ült egy vörös cirmos macska, aztán egyszercsak eltűnt. A liftajtó kinyílt, és besétált egy fekete macska, akit kizavartam. Visszamentem a "földszintre". Ekkor a volt barátom már nem volt sehol. Megkérdeztem a recepcióst, hogy melyik szoba az övé, de nem mondta meg, egy idősebb pasihoz küldött, aki a másik pultnál ült. Odasétáltam, és ismét feltettem a kérdést. A férfi azt felelte, hogy vegyem fel az erősebb szemüvegemet, mert ott van mögöttem. Hátrafordultam, és tényleg ott állt a volt barátom. A nyakába ugrottam, ő pedig azt hajtogatta "Kislányom!"


Aztán felvitt a szobába. A szoba előtt volt egy előtér, ott ültek a barátai, és én kérdeztem, hogy itt van XY?! Mit keres itt?! Mondta, hogy persze, hogy itt van, hiszen ők itt most dolgoznak, és én elkísértem őket, nem emlékszem rá? Bevitt a szobába, ott fel kellett menni egy lépcsőn, és egy nagyon díszes szobába értünk, az atipikus barokk szoba volt. Elment mellettünk egy idősebb pasi, aki állítólag köszönt nekünk, bár én nem hallottam, ezért nem köszöntem vissza. Mondta a volt barátom, hogy ő a Józsi, és nagyon fogom szeretni. Mondta, hogy nagyon hiányolt az éjszaka, és XY is kérdezte, hogy miért nem aludt vele a kislánya.


Ezen a ponton ébredtem fel.


Arra emlékszem még, hogy álmomban nagyon kívántam őt, és nem értettem, hogy hogyan lehet ő az apám?! (A kapcsolatunkról tudni kell, hogy ő jóval idősebb nálam)


2010. szept. 29. 20:06
 1/2 anonim válasza:

DiCapriot még nem kérdezted? :D

Amugy nem vészes álom. Ha jól sejtem azon vagy kiakadva, hogy az apád öltött testet a pasid személyében. Ez szerintem azért lehetett, mint írtad, hogy jóvan idősebb nálad. Talán valaki már cukkolt azzal, hogy az apád is lehetne és most így tört fel benned. Én nem aggódnék ez miatt.

2010. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hello !


Valószínűleg nem nagyon foglalkozott veled az apukád kiskorodban vagy nem kellőképpen és kialakulhatott nálad az apakomplexus, ami annyit takar, hogy szeretethiányodat egy másik felnőtt vagy idősebb férfi által próbálod kompenzálni. Ezzel nincs is baj, csak néha az idősebb férfiak szeretik ezt kihasználni.

Szerintem rendezd a kapcsolatodat apukáddal, aztán rájössz, hogy nem is kell neked idősebb barát, mert apád szeretete, gondoskodása, figyelme is elég lesz.

2010. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!