Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Nem én álmodtam, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit jelent, mert legjobban engem érint. Barátnőm álmodta, aki unokatesóm barátnője volt. Azzal az unokatesómmal július óta nem beszélünk. Szval az álom:

Suliba voltunk, barátnőm, unokatesóm és én álltunk, és nem igazán beszéltem ott sem vele, és én egyszer elfutottam onnan más barátnőimhez, és unokatesóm meg utánnam futott. Én leültem, és ő pedig ott állt mellettem.

Ennyire emlékszik. Segítsetek légyszi! Fontos! Előre is köszönöm!


2010. szept. 29. 19:27
 1/2 A kérdező kommentje:
és légyszi normális válaszokat!!
2010. szept. 29. 19:40
 2/2 anonim válasza:
Próbáld meg vele felvenni a kapcsolatot, mert lehet, hogy ő szeretné, de nem mer kezdeményezni, tart tőled. Nem tudom, mi az oka, hogy nem beszéltek, de azt is el tudom képzelni, hogy megszólalt a "belső hang"-od...talán szüksége van Rád, és nem tudsz róla. Azt javaslom, mindenképpen kommunikálj vele. Nem jó haragot tartani, hidd el! Csak mérgezed magad vele...
2010. okt. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!