Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tényleg ezt jelenti az álmom?...

Tényleg ezt jelenti az álmom? Nagyon megijedtem

Figyelt kérdés

Volt egy bagoly, aki mindig berepült a szobámba, a karomon tartottam őt, úgymond összebarátkoztunk. Aztán jött egy varjú is, aki szintén ezt csinálta, és őt is megkedveltem.

Aztán egyszer, amikor a bagoly a vállamra repült, ránéztem és ő ki akarta szúrni a szemem a csőrével, ekkor nagyon mérges lettem rá, és elkergettem. Utána jött a varjú, elmondtam neki mit csinált a bagoly, meghogy elkergettem. Őt épp a karomon tartottam, amikor ránéztem és ő tényleg ki is vájta az egyik szemem a csőrével, rohadtul fájt, ordítottam is, aztán elrepült.

Ekkor jöttem rá, hogy a bagoly csak figyelmeztetni akart, hogy vigyázzak a varjúval, mert a szememet akarja. Kiáltoztam a bagoly után, de nem jött vissza többé.


Ennyi az álom, megnéztem álmoskönyvben:

varjú: haláleset

szemet, ha kiszúrják: egy közeli barát halála

bagoly: szemrehányás


Szerintetek mit jelenthet?


2010. szept. 28. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Leírtad, NEM?
2010. szept. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok mások véleményére is...
2010. szept. 28. 10:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Régen nagyon érdeklődtem az álomfejtés iránt, és azt olvastam, hogy mindenkinek megvan a saját szimbólumrendszere, amit álmában használ, ezért tökéletesen csak ő tudja értelmezni a saját álmát. Meditálj kicsit rajta, hátha eszedbe jut valami kapcsolódó érzet, hátha tudsz asszociálni valamire.


Nekem az álmodról az ugrott be, hogy ugye a bagoly sok kultúrában a bölcsességet szimbolizálja, álmodban közeledett hozzád és te megkedvelted. Lehet egy különleges barát, ismerős, aki jót akar veled...ahogy ez álmodban ki is derült, figyelmeztetni akar. A holló sohasem jelent jót, általában negatív dolgoknak, elmúlásnak a hírnöke, a te álmodban valami álbarát, rosszakaró lehet. A közeledbe férkőzik, megkedvelteti magát veled, "elvakít", veszteséget okoz neked...

Talán az álom arra próbált figyelmeztetni, hogy van egy rosszakaró a közeledben, aki ártani akar neked, és valamelyik igaz barátod, ismerősöd észleli a veszélyt, csak lehet, hogy nem elég konkrétan adja a tudtodra, vagy épp áskálódásnak veszed és nem akarod elhinni, hogy a másik általad megkedvelt személy bármi rosszat tenne neked. Persze mikor megtörténik a baj, talán az fog jobban fájni, hogy a hozzád hű személyt bántottad meg, üldözted el egy méltatlan ember miatt.


De ez csak az én benyomásom. :) Remélem segítettem, és javaslom gondold át, figyelj az emberi kapcsolataidra!

2010. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Én azt álmodtam, nyertem a lottón.

Tippelj, milliomos lettem-e azóta. (Segítek: melóhelyen vagyok.)


Na ennyit ér a te álmod is.

2010. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Kedves 10:46!

Érdekes, amit mondasz és egyben megnyugtató is. Kezdtem komolyan venni, amit az álmoskönyvben olvastam... :)

2010. szept. 28. 15:46
 6/9 anonim válasza:
En megfontolasra itelek az alamodal kapcsolatba.Sokan probalkoznak,es mele vezetik az embert.Csak az ELO ISTENTOL szarmazo almok lesznek jo hatasal rad es kornyezetedre. Pl.Jozsef elete<Mozes 1 konyve 39resztol a 42reszig> biblia.hi.hu-n,nez utana es megerted.
2010. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült megnyugtatnom téged. :)
2010. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt álmodtam, nyertem a lottón.

Tippelj, milliomos lettem-e azóta. (Segítek: melóhelyen vagyok.)


Na ennyit ér a te álmod is.


szerintem sokan örülnének ha az álmuk tényleg csak ennyit érne mint neked,többek között én is!!!

2010. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

varjú-bármit meg tehetsz

bagoly-semmit sem kell megtenned

2010. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!