Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ez az álom?

Jelent valamit ez az álom?

Figyelt kérdés
Tegnap este álmodtam az oszt. társammal(ő lany én fiú vagyok)és arrol szolt ay álom h én ültem a patban ő elöttem volt és egzszer csak megfordult ,elkezdett bokolni nekem mire en is .És aztan megfogtuk egymas kezet ,azután felébredtem,de nem szktam rá gondolni sokat es hát... csak barátok vagyunk .Jelenthet valamit ez az álom ?
2010. szept. 25. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, hidd el. Az álmok sosem ilyen konkrétak. Talán azt jelentheti, hogy nagyon vágysz valakire egy kapcsolatra, vagy ha kapcsolatban vagy, akkor azt meg akarod jobbítani. :)
2010. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer nagyon régen ilyesmit álmodtam, csak más környezetben, aztán reggelre elpusztult a hörcsögöm. Lehet így búcsúzott el. :-(
2010. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!