Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hisztek az álmaitokban?

Hisztek az álmaitokban?

Figyelt kérdés

A minap agyaltam egy dolgon és két lehetőség közül akarok választani.

Az első opció volt a fő.Azon agyaltam elég sokat. Aztán váratlanul közbe jött egy új második lehetőség is. Azon annyit nem gondolkodtam.


Lefekvés előtt azt kívántam, hogy álmodjak azzal a lehetőséggel, amelyiket választanom kellene. Álmodtam is az első opcióval.


Ez jelenthet vmit?

Vagy csak azért álmodtam azzal,mert azon többet agyaltam?

Volt aki hasonló helyzetben volt?

Esetleg hallgatott az álmára?

Tapasztalat?


2022. aug. 28. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Rágörcsölsz.
2022. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Nem jel volt. Az álmodban olyan gondolatok is előjönnek amik a valóságba soha. Voltak dolgok amikre sose gondoltam volna és álmomban mégis felhoztam. Akkor jöttem rá, hogy valóóóóban.

Szóval az álmok az agyad szüleményei. Viszont sokkal jobban átgondolod a dolgokat mint ébren. Ha az első megoldást választottad álmodban, akkor valószínű, hogy az a helyes döntés.

2022. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Grimfox ***** válasza:
100%
Annyiban biztos lehetsz, hogy tudat alatt is jobban vágysz az első lehetőségre, mint a másodikra. Ez persze nem jelenti, hogy biztosan az az előnyösebb. Azt kellene végiggondolnod, hogy milyen következményeket várhatsz, ha az egyiket, vagy a másikat választod. Főleg azon gondolkodj, hogy a környezeted miként fog reagálni az egyik, vagy másik esetben, és milyen vááratlan tényezők befolyásolhatják rossz irányba a dolgaid menetét, ha ezt, vagy azt választod. Próbáld "megjósolni" hová vezetnek a döntések, és válaszd azt, amelyik előnyösebbnek tűnik.
2022. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt nagyon jelnek venném…
2022. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már olyan, hogy az álmom mutatta meg, hogy mit kéne tennem, vagy, hogy mire vágyom. Vagy metaforákban jelentek meg az érzelmeim.
2022. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig minden kérdésemre megkaptam álmomban a választ. Igaz néha kellett pár nap. Nekem nagyon fontos szerepet játszik az életemben az álomfejtés. Eddig minden bejött amit megálmodtam egy-egy kérdésem kapcsán. Plusz nagyon jók a megérzéseim is.
2022. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jók a megérzésem, de még nem volt soha jós álmom, ami választ adott volna kérdéseimre.
2022. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem,mert álmomban mindig szexelek a valóságban meg nem.
2022. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9-es, egy adott személlyel? vagy tök mindegy, hogy kivel csak szexelj?
2022. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nem a 9-es vagyok, de én is szexelek álmomban, de ugyanazzal a két személlyel, az mit jelenthet?
2022. aug. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!