Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lesz vége a kapcsolatunk...

Miért lesz vége a kapcsolatunknak álmomban?

Figyelt kérdés

Többször is álmodtam már ezt, hogy elhagyott a párom, vagy én hagyom el, legutóbb azt álmodtam, hogy az esküvőnk előtt elhagyott.

Mit rejt ez az álom?


2010. szept. 21. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is sokszor álmodok ilyet, pedig felhôtlen a kapcsolatunk. Szerintem azért álmodjuk ezt, mert ettôl nagyon félünk. Ez lehet akkor is, ha jó a kapcsolat.
2010. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Én is rengetegszer álmodtam ilyet, és nem történt semmi. Bár tartottunk már mosolyszüneteket, de minden kapcsolatban van ilyen, nem? :)
2010. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az álmaink az eddigi emlékeinkbôl áll össze. Az összes esemény ami valaha megtörtént velünk, az összes film, amit valaha láttunk, az összes érzés, amit valaha éreztünk, vagy események, amelyeket másokról hallottunk mélyen belül elraktározódik. Az agyunk pedig dolgozik egyfolytában. Amikor alszunk, irányíthatatlan összevisszaságban jön elô minden, van hogy értelmetlenül, van hogy egy kerek történetként, amit befolyásolhat néhány külsô hanghatás, ami körülöttünk történik. Szóval tulajdonképpen nem kell attól félni, hogy az álom befolyásol bármit is. Az érzelmeinket megálmodhatjuk képekben, de attól még a mindennapok ugyanolyanok maradnak.
2010. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!