Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez az egész? Mit jelenthet?

Mi ez az egész? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 4 napban mindig ugyan azt álmodom...az álomban mindig minden ugyan úgy történik...egy buszon utazok és az a fiú is rajta ül aki tetszik nekem...[[[élőbe egy suliba járunk és nagyon sokat hülyülünk együtt]]]hülyültünk a buszon is ..előrementem a sofőrhöz hogy mennyi idő múlva lesz a legközelebbi megálló...mikor vissza akartam menni a helyemre megrángott a busz és pont beleestem a fiúnak az ölébe...megöleltem és adtam egy puszit az arcára...magához szorított és azt mondta szerelmes belém... innen nincs tovább mert mindig akkor ébredek fel mikor tovább folytatná amit elkezdett...mindig ugyan abban a pillanatban ugyan annál a jelenetnél ér véget az álom...de mindig ugyan így is zajlik le...mit jelenthet ez az egész??????
2010. szept. 18. 21:27
 1/5 anonim válasza:
20%
ez azt jelenti, hogy hülye vagy, menj és kezeltesd magad...
2010. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom azért álmodsz állandóan erről, mert mint mondtad a valóságban is tetszik neked az a fiú, így sokat gondolsz rá, ami elraktározódik a tudatalattidban és álmodban jön elő.

Az pedig, hogy mindig ugyanannál a jelenetnél ér véget az álmod, valami olyasmit jelenthet, hogy még gátlások vannak benned, vagy van egy probléma vagy egy dolog, amit meg kell oldanod a való életben. Ha sikerül felismerned ezt a "feladatot" és meg is oldod, biztosan folytatódik az álmod is.:)

Ha megtalálod ezt a

2010. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs, az utolsó mondatot véletlenül küldte el:Dxd
2010. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekel téged az a fickó, egész nap rá gondolsz, bele vagy habarodva. Gondolom. Szép is az. :) Velem is fordult már elő.
2010. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy szerelmes vagy belé! Mondd meg neki :P
2010. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!