Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég bizarr álmom volt. Mit...

Elég bizarr álmom volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Gyermekkori barátommal álltunk anyuék szobájába. Közölte, hogy halálos szívbetegsége van és már csak hetei-napjai vannak hátra és nem akar így élni. Megkért, hogy segítsek rajta ...magyarul öljem meg. Valahogy összeszerkeztettem egy nagyon éles pálcát és azzal szíven szúrtam többször is. Hallottam ahogy szétszakad a szíve. Meghalt. Majd elástam a szobában lévő íróasztal alá. (meglepő, hogy a szoba szinte teljesen hasonlított az eredetire kivéve persze, hogy nem föld a padló) Ezután családostul elmentünk pár házzal odébb egy hatalmas nagy buliba ahol felléptek a barátaim, régi osztálytársaim. Mindenki látta, hogy nagyon el vagyok szomorodva, de senki nem kérdezett rá, hogy miért és ez rosszul esett. Aztán mentünk haza kocsival, megérkeztünk a házunk elé, aminek az ajtaja üveg volt és belehetett látni. Láttam, hogy a srác (akit megöltem) anyja talicskában tolja le a lépcsőn a kiásott csupasz holttestet. A holttest magzatpózban volt és már össze volt teljesen aszalódva. Elkezdtem magyarázni az anyjának, hogy mi történt, persze sírva, bőgve az anyja meg csak nézett rám semleges arccal. Itt véget ért az álom, mert arra ébredtem, hogy igazából is sírok.

Nagyon bizarr volt...ilyet még sosem álmodtam. Vajon mit jelenthet?


2010. szept. 16. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Azt, hogy pénz áll a házhoz.
2010. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt hogy sokat ettél este.
2010. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gyilkosság: mások szorult helyzetét saját hasznunkra fordítjuk.

A szív bánatot nélkülözést jelent, ha álmunkban megsebesítenek, de azt nem tudom, mit jelenthet, ha másról van szó.

A szívdobogás vonzalmat jelent, ha ilyen volt.

elásni valamit: romboló ösztöneinket megpróbáljuk eltitkolni, úgy teszünk, mint ha lemondtunk volna bűnös szenvedélyeinkről, nem vagyunk hajlandóak változni, még ha tudjuk is, hogy magatartásunk helytelen.

Ajtó nemiszerveket jelképezi.

Holtestet látni:új lehetőségek.

Ha álmunkban sírunk, az ébren mindig nevetést jelent.

Remélem ezért valamit tudtam segítnei:)

2010. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak! sokat segített! :)
2010. szept. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!