Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet valakinek álmában...

Hogy lehet valakinek álmában üzenni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy létezik olyan, hogy valaki álmában (tudat alatt vagy tudatosan) üzenni tud egy másik személynek, aki szintén álmodik.

Ezt az elméletet meg lehet valósítani? Ha igen, hogyan?


2010. szept. 14. 19:23
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

bocs a hülyeségekért, csak osztálytársam idióta -.- xD

komolyan kérdem :)

2010. szept. 18. 20:42
 12/31 anonim ***** válasza:
95%

Ezt nem egy leírt módszer alapján mondom csak személyes tapasztalat, hogy ha sokat gondolsz valakire, esetleg kiválasztasz egy időpontot, amikor minden nap ugyanakkor az adott személyre gondolsz, azt meg fogja érezni, és ő is rád fog gondolni. A következmény pedig az lesz, hogy maga sem tudja miért, de olyan helyekre fog keveredni, ahol veled találkozhat. Esetleg ha ismeritek egymás, akkor fel fog hívni.


Ehhez egyébként türelem kell, mert nem biztos, hogy elsőre venni fogja az adást. Aztán lehet, hogy teljesen hirtelen ,,megvilágosodik", és egyszercsak felhív, vagy megkeres. Velem egy csomószor történt ilyesmi. Vagy én kerestem meg valakit, akiről kiderült, hogy már régebb óta gondolt rám sokat, vagy pedig engem keresett meg az, akire sokat gondoltam. Vagy csak ,,véletlenzerűen" találkoztunk valahol. Nem kerestük direkt egymást, de úgy alakult, hogy összefutottunk.

2010. szept. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

ezt ki kell próbálnom :O

ez olyan jól hangzik. !!!!!!

2010. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
28%
kérdezd URI GELLERT
2010. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
ma 00:52 EZ CSAK TRÜKK
2010. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

kösz 00:52

ezt majd kipróbálom :D

2010. szept. 19. 15:23
 17/31 anonim ***** válasza:

14:58


Mi benne a trükk? Én ezt tapasztaltam. Aki kíváncsi, az kipróbálhatja, de garanciát nem vállalok! :-))

2010. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
94%
Este lefekvés után koncentrálj arra, hogy akkor ébredj fel, amikor ő a legfogékonyabb állapotban van. Ekkor majd ülj fel ágyadban és üzenj neki halkan, inkább gondolatban. Fogalmazz egyszerűen, tőmondatokban és ne akarj hatalmas információhalmazt rázúdítani, csak röviden, hogy minél érthetőbb legyen számára.És ami a legfontosabb, üzenetedet a szeretet járja át. Sikert kívánok neked hozzá, és valami módon tudd meg, mit álmodott aznap éjjel, mert ez a módszer tuti működik.
2010. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
16:42.Amugy ez egy jol bevallt agykontrollos modszer.
2010. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Agykontroll egy szarság!
2010. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!