Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban autóbaleset.. többi...

Álmomban autóbaleset.. többi lent Mi lehet a jelentése?

Figyelt kérdés

Álmomban autóbalesetet szenvedtem.

Saját kocsimban ültem, én vezettem, azt hiszem talán valaki előztem (ez nem biztos)...elsőtétül minden, következő kép, hogy kórházban csoszogok kifele, kórházi köntösbe, papucsba. Arra emlékszem hogy gyenge vagyok, szám elharapva, sérülések a bal kezemen és be is van kötve, sérülések a lábamon is (horzsolás szerűen)..és csoszogok tovább a folyosón. Pár lépést tettem meg és felébredtem, aztán egyből visszaaludni próbáltam, ugyanaz a kép fogadott.. ezt az ébredés - alvás dolgot 2x megcsináltam, mindkétszer ugyanaz, aztán kelnem kellett, szólt az ébresztő, pedig érdekelt volna a történet többi része.

Ennek a megfejtésében tudna valaki segédkezni?



2022. márc. 7. 09:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyival kiegészíteném, hátha számít hogy saját autóm kék (kb királykék színű és most is az volt az álmomban)
2022. márc. 7. 09:30
 2/4 A kérdező kommentje:
Illetve én vezettem, de kívülről láttam magam, ahogy vezetek. Jobb oldalamat láttam. Utána pedig vezetőként láttam. Tehát perspektíva váltás volt.
2022. márc. 7. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami miatt foglalkoztat ez az autóbaleset kérdése. Az álmoknak nincs konkrét megfejtésük, az agy sokmindent összekavar mire kisül belőle egy olyan álom amit egyáltalán szavakba tudsz önteni...


Én egyszer ültem egymás után két ugyanolyan autóban, de az egyiknek kicsit kevésbé fogott a fékje. Mondtam is a tulajdonosának hogy szerintem nem annyira jó, de ő meg azt mondta, hogy stimmel a féktáv... Azóta is rendszeresen vannak olyan álmaim, hogy vezetek egy autót, fékezek, és nem tudok megállni. VOlt már ebből csak koccanás meg volt már ebből olyan vég is amire felébredtem, mert minden jel szerint meghaltam.


Egyébként mióta többet vezetek, próbálok sokkal jobban figyelni arra, hogy ne nyomjam a kuplungot fékezés közben, mert az ronja a fékhatást. És elég gyakran eszembe jutnak ilyen gondolatok, hogy na most mi történne ha nem bírnék megállni az előttem lévő autó előtt. Szóval ez nálam kb. folyamatosan műsoron van. Persze igyekszem követési távolságot tartani meg nem elbambulni.


Gondold végig, hogy volt-e valaki ismerősödnek autóbalesete az utóbbi időben, láttál-e olyasn filmet, hírt, amiben ez volt és megragadta a figyelmed, olvastál-e erről könyvben, cikkben, vagy te kerültél-e meleg helyzetbe közlekedés közben. Egy ilyen már simán eredményezheti azt, hgoy tudat alatt elkezd foglalkoztatni a téma, és egyszer csak felszínre bukik álom formájában, ami valószínűleg pont nem úgy történik, mint az az esemény, amiről ez egyáltalán eszedbe jutott.

2022. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igazából azóta ezeken én is gondolkoztam és volt az elmúlt 2-3 hónapban 2 olyan eset, ami megdobbantotta a szívemet vezetés közben és egyik sem én hibámból adódó lett volna, de elkerültem.

Lehet ez van bennem, annak ellenére hogy egészen más helyszínen történt a valóságban és álmomban is (mindkettő ugyanabban a városban történt, csak más részen)

2022. márc. 23. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!