Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy ott voltam néhány ismeretlennel egy raktárnál ami tele volt autóval. Aztán utszai verseny lett és venni kellett onnan ki autókat. Mindenki vett ki egy autót (én a saját BMW-met vettem ki) és elkellett menni az autóútra mert ott lett a verseny. Először driftelés volt, utána pedig elindult a verseny. A többi versenyző eltudott indulni de a én autóm nemindult. Csak később indult el de akor már a versenyzők visszatértek a versenyről. Utána egyszer csak a semmiből eljőjött két rendőrautó és üldözni kezdtek. Az autós üldözés közben egy rendőrautó bejött elém de azt kilöktem. Utána a semmiből eljőjött még kettő rendőrautó és azokis üldözni kezdtek. Utána egy sikátorba értünk, de ott neki mentem a falnak. Kiszálltam a összetört autóból de akkor megint a semmiből eljőjött mégeggy rendőr. Le akarták tartóztatni de visszaszáltam a törött autómba és újra menekülni kezdtem. Egyszer csak kiértünk a hegyekben eggy random útra és a szembe sávban jött eggy Fiat amit előzött eggy Opel és összeütköztem az Opellel és és még eggy rendőrautó is nekiütközött az én autómnak és felgyulladta a BMW-m meg az Opel is és a rendőrautó meg leesett a szakadékba. Utána felébredtem. Mit jelent ez az álom?

2021. márc. 9. 15:06
 1/1 anonim válasza:

Nem vagyok egy álomfejtő, de szerintem az lehet hogy most nagyon meg van a célod ami nagyon nehezen indult el(mint az autó), az is lehet hogy lemaradtál valami nagy lehetőségről(a verseny). A rendőrök meg talán azt jelképezhetik hogy sok vetélytársad lesz/van a célod elérésében. Az hogy neki ütköztél a falnak talán meg, hogy elakadtál, valami meggátol abban hogy fejlődj. Aztán meg nem adod fel és tovább haladsz a célajaid felé, majd rájösz hogy az életnek vége és hogy ennek semmi értelme nem volt.

De jelentheti azt is, hogy valami jó kis akciófilmet néztél este😂

2021. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!