Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a visszatérő álom?

Dori970103 kérdése:

Mit jelent ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés
Már másodszorra álmodtam azt,h ogy egy srác lesmárol.mit jelenthet ez?
2010. szept. 9. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
túl sok titanicot nézel
2010. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ismered személyesen azt a srácot vagy csak álmodtad azt a srcát?
2010. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
srácot*
2010. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ismerem, jó haverom :)
2010. szept. 9. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:

most lehet hogy egy számodra elfogadhatatlan választ fogsz kapni, de...SEMMIT SE JELENT

lehet hogy titokban vonzódsz hozzá, de már énis álmodtam ilyeneket egy sráccal akit nem kedvelek:)

2010. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont azt jelenti amit leírtál.Gondolkodj el azon hogy nem örülnél-e neki ha a valóságban is lesmárolna.Ha nem,akkor a tudatalattid okosabb mint te.Ami nem is lenne csoda,hiszen csak 970103 darab agysejted van.
2010. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt jelentheti, hogy nagyon vonzódsz hozzá, ha nem is tudatosan, de tudatalattid vele van elfoglalva. A csók jelképezheti az erotikus vonzalmat, kívánod őt. A visszatérő álmok általában azt jelzik, hogy a valóságban is meg fog történni. Régi babonák azt tartják, hogy ha 3-szor álmodod ugyanazt a dolgot, az be fog teljesedni. Nos, nekem is van egy vissza-visszatérő álmom, majd ha rájövök jelentésére, írok még neked.
2010. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösziii nagyon :)
2010. szept. 13. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!