Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt, mit...

Miért álmodtam ezt, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
azzal a férfival álodtam akihez nagyon vonzódok,hogy vérzik az orra és adtam neki zsepit,és ahogy nyult érte összeért a kezünk.és egy másik zsepit meg a zsebébe raktam ha szükség lesz rá,mert nem akarta azt elfogadni mert hogy egy elég.utána meg egy korházi rendelőbe kerültem álmomban és járkáltak az orvosok őt vizsgálták,és egy fehér ajtón mentek be.
2010. szept. 4. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Félsz a vértől, vagy az orvosoktól? Mert ha igen, akkor én úgy érzem, az agyad összekötötte a pasitól való elszakadást, az orvosoktól való félelmeddel. Írtad hogy nagyon vonzódsz hozzá. Valszeg ezzel egyenesen arányos a félelmed is azzal kapcsolatban, hogy nem lehet a tiéd, el kell válnod tőle.


Kíváncsi lennék a nagy álomfejtő könyvekből mit olvasnátok ki...-.-

2010. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem félek a vértől és az orvosoktól
2010. szept. 4. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. Nem lehet hogy összevissza álmodtál baromságokat és csak a pasi a lényeg az álmodból?
2010. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem mert végig vele álmodtam
2010. szept. 4. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Van valami problémája ennek a pasinak és te mindenáron a segítségére szeretnél lenni. Valamiben nagyon szeretnéd őt támogatni de ő sehogy sem akarja elfogadni tőled, pedig te tiszta szívből, önzetlenül tennéd.
2010. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a fehér szín a tisztaság, önzetlenség jelképe.
2010. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!