Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez rosszat jelent esetleg?

Ez rosszat jelent esetleg?

Figyelt kérdés
A hugom sajnos 2 hónapja elhunyt balesetben..Azóta más az életem.De MIÉRT álmodok mindig vele? Folyton elsírom magam.Miért van az,hogy azt álmodom,hogy a halott hugommal játszom..? :'(((
2010. aug. 31. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert napközben is sokat gondolsz rá, és hiányzik. Ez kihatással van az álmaidra is, még nem engedted el őt lelkileg, ami érthető...:S
2010. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erre magadtól is rájöhettél volna,annyira nyilvánvaló.Hiányzik a húgod,ezért álmodsz vele.Erre utal az a kellemes emlék is,hogy játszasz vele.Nem jelent az álom semmi rosszat.Ennél természetesebb álmod nem is lehetne.Mert ez azt jelenti,hogy szeretted.

Még sok álmod lesz vele,akár még évtizedek múlva is előjöhet ilyen álom.Erre szokták azt mondani,hogy igaz hogy meghalt,de az emléke tovább él.2 hónap még nagyon friss élmény.Az is természetes,hogy sírva ébredsz,hiszen az elvesztése miatt érzett fájdalom még erős.Majd idővel könnyebb lesz,fél év,1év,az emlékek lassan halványulnak.

2010. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm
2010. aug. 31. 21:22
 4/6 anonim válasza:
Szia, először is részvétem. Az pedig teljesen normális, hogy vele álmodsz, én nemrég vesztettem el a nagymamám, gyakorlatilag ő nevelt fel, én is nagyon sokat álmodtam vele a halála után, főleg azt,hogy megölelem. :(
2010. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát persze.Nem jelent rosszat csak hiányzik neked.

Régen sokat voltatok együtt játszottatok,meg minden.alig tudod elengedni lelkileg.


UI:Részvétem,és tudom mit érzel.Nekem is volt egy hasonló esetem

2010. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. szept. 16. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!