Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt már...

Miért álmodhattam ezt már többször is?

Figyelt kérdés

Már párszor azt álmodtam (pl. most is erre 'riadtam fel'), hogy egy lakásban vagyunk, mindenféle dolog történik, és aztán összegyűlik a nagy család, anyu, a pasija, mama, papa, meg még valakik, és mindig kiderül három emberről, hogy gyilkos, és meg akar ölni minket. Most például a mamám, a papám, és anyám pasija voltak. És az egész álom nagyon rossz volt. De régebben az álmomban mind meghaltunk, most meg én kiugrottam az erkélyen a 10.-ről /szerintem ez amiatt a nagykanizsai kislány miatt lehetett:S/, és nem haltam meg, hanem el tudtam menekülni, de a sportoló Kovács Ági képében.:O

és tudjátok amúgy mi a vicces? hogy álmomban gyakorikérdéseken akartam segítséget hívi:D:D


2010. aug. 31. 06:23
 1/3 anonim ***** válasza:

xD ez egy jó kis álom :)

A gyilkosok azt jelenthetik, hogy valakiben a családban nem bízol meg eléggé (ez nem álmoskönyvekből van, mert azok nagy hülyeségek! értelmezni kell az álmot, ennyi!).

Az, hogy kiugrottál, és túlélted, talán azt jelenti, hogy próbálsz feltűnés nélkül elmenekülni a gondok elől, de nagyon veszélyes úton játszol...

2010. aug. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszi (:
2010. aug. 31. 09:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban volt rengeteg visszatérő álmom, a mai napig is vannak, habár mostmár ritkábban, és van, hogy 4szer ugyanazt álmodtam, csak minden alkalommal egy kicsit tovább álmodtam az eseményeket, és képzeld el, hogy addig álmodtam amig az álmomban megtaláltam a megoldást. Páldául volt olyan, hogy egy házból nemtudtam kijutni közben jöttek ilyesztő lények, és minden alkalommal egyre többet álmodtam belőle, bemenekültem az egyik szobába valamiért ki kellett néznem az ablakon de mindig becsukódott az ajtó és bezáródott. Aztán a megoldás az volt, hogy ott volt egy poroltó készülék és legközelebb tudtam mikor ezt álmodtam, hogy ki kell támasztanom az ajtót, megtettem kimentem az ajtón és minden jó lett, és többet nem álmodtam ezt. Keresd te is a megoldást az ilyen álmaidban, mert sztem ez lehet a megoldás, hogy ne álmodd többet.
2010. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!